Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-82 - Baofeng

Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
17.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 114577
990 Kč
Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-82 - Baofeng
Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rádiostanice UV-82 má tzv. Duální pásmo. To znamená, že pracuje ve dvou pásmech - VHF a UHF. Dvojité pásmo však není jediná věc, kterou toto zařízení nabízí. Model Baofeng UV-82 má další využítí v  rádiové komunikaci na zemi, ve vzduchu i na moři.
UV-82 je nejnovější model rádia Baofeng. To se liší od ostatních modelů s tlačítkem PTT, který umožňuje změnit kanál bez nutnosti manuálního přepínání. Přiložené sluchátko má také dvojité tlačítko PTT. FM rádio se automaticky přepne z 76-108MHz, pokud detekuje signál na vybraných kanálech VFO A a B.

Jednou z nejinovativnějších funkcí Baofeng UV-82 je duální pracovní režim vysílacího a přijímacího systému a displej, který umožňuje pracovat ve specifikovaném pásmu ve dvou různých frekvencích (vysílání / přehrávání v hlavní frekvenci + přehrávání pomocných frekvencí) pomocí speciálního tlačítka pro spínání hlavní frekvence. Baofeng UV-82 je vybaven širokým spektrem funkcí, které zjednodušují identifikaci a seskupování (R-DCS, R-CTS, T-DCS, T-CTS, DTMFST, ANI) přenos, ruční zámek klávesnice, úsporný režim) a programování (programování pomocí počítače přes RS nebo USB).

K dispozici jsou také funkce zlepšující bezpečnost (SOS) a použitelnost (rádio FM 76-108MHz, baterka). V Baofeng UV-82 většina funkcí přidělila specifická klávesová zkratka, která vyloučí potřebu pokrok v rámci víceúrovňového menu pokaždé. Svítící LCD displej kromě alfanumerických značek zobrazuje také ikony, které informují o stavu většiny vestavěných funkcí. Baofeng UV-82 se snadno vejde do ruky uživatele a ergonomicky umístěné klávesy umožňují ovládání pouze jednou rukou. Pouzdro modelu bylo vyrobeno z tlusté vrstvy tvrdého polymeru, což výrazně zvyšuje jeho mechanickou odolnost. Rádio je také odolné vůči drsným povětrnostním podmínkám. Může pracovat při teplotách od -20 ° C do + 60 ° C. Baofeng UV-82 je rádio se širokým spektrem funkcí a také odolnou a spolehlivou konstrukcí.


Funkce:


· Rozšířený rozsah kompatibilních kmitočtů: 136-174MHz (RX / TX), 400-520MHz (Rx / Tx) a 76-108MHz (Rx)

· Nastavení výkonu vysílače v rozsahu: 8W/5W/1W VHF a 7W/4W/1W UHF

· Funkce DTMF a ANI (ANI programovatelné s počítačem)

· Tony CTCSS (50 skupin), DCS (105 skupin) a 1750Hz

· Voice Activated Transmission - funkce VOX

· Nastavení mezikanálového rozestupu v rozmezí: 2,5 / 5 / 6,25 / 10 / 12,5 / 25 kHz

· Frekvenční skener

· Funkce SOSObsah balení:

Rádio Baofeng UV-82

· Li-Ion baterie 7,4 V / 1800 mAh

· Anténa

· Nabíječka AC / DC + základna pro nabíjení

· Sluchátko s PTT (se dvěma tlačítky, zvlášť pro každý kanál VFO)

· Klip / spona

· Uživatelský manuál
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: