O nás

Náš Airsoft shop a Army shop. V naši široké nabídce naleznete vše na co si jen vzpomenete, jako jsou: Airsoftové zbraně, kuličky BB, zásobníky, doplňky pro airsoftové zbraně a velký výběr náhradních dílů.

Airsoftové zbraně, kolimátory, puškohledy a veškeré doplňky pro airsoft nabízíme od známých výrobců jako jsou CYMA, Lancer Tactical, Arcturus, WELL a dalších.

Pro rekreační a volnočasovou střelbu si u nás můžete vybrat vzduchovky a k tomu potřebné střelivo diabolky. Nabízíme také luky a kuše, které prověří Vaši zručnost a dobrou mušku.

Army shop nabízí velký výběr potřebných věcí k pobytu - přežití v přírodě, bez kterých se žádný zálesák, lovec, myslivec, turista, rybář, skaut, vodák i zahradkář a houbař neobejde. Nabízíme: spacáky, karimatky, kompasy a buzoly, čelovky, lovecké a turistické nože, noční vidění, dalekohledy i vlajky.

Pro zábavu a různá cvičení je v naší nabídce pyrotechnika, dýmovnice a různé druhy petard od různých výrobců.

Náš Army shop nabízí široký sortiment oblečení a výstroje, jako např. maskáče a kalhoty, bundy, fleecové mikiny, svetry, taktické vesty, trička, batohy, čepice - kšiltovky, rukavice, ponožky i vojenské boty. Prodáváme kvalitní oblečení značek Helikon, MIL-TEC, Condor, Swiss Arms, Magnum, BATAC a další. Spoustu dalšího taktického vybavení naleznete v sekci Army shop.

Naši prodejnu naleznete na adrese Sochorova 5, Brno-Žabovřesky. Otevírací dobu a cestu k prodejně, naleznete v sekci Kontakt. Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Army-Airsoft.cz