Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-5R - Baofeng

Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
17.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 114575
790 Kč
Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-5R - Baofeng
Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Rádiostanice UV-5R má tzv. Duální pásmo. To znamená, že pracuje ve dvou pásmech - VHF a UHF. Dvojité pásmo však není jediná věc, kterou toto zařízení nabízí. Rádiostanice Baofeng UV-5R má další využítí v  rádiové komunikaci na zemi, ve vzduchu i na moři.

Jednou z nejinovativnějších funkcí Baofeng UV-5R je duální pracovní režim systému vysílání a příjem a displej, který umožňuje pracovat ve specifikovaném pásmu ve dvou různých frekvencích (vysílání / přehrávání v hlavní frekvenci + přehrávání v pomocných frekvence) pomocí speciálního tlačítka pro spínání hlavní frekvence. Baofeng UV-5R má široké spektrum funkcí, které zjednodušují identifikaci a seskupování (R-DCS, R-CTS, T-DCS, T-CTS, DTMFST, ANI) přenos, ruční zámek klávesnice, úsporný režim) a programování (programování pomocí počítače přes RS nebo USB).

K dispozici jsou také funkce zlepšující bezpečnost (SOS) a použitelnost baterka.
V Baofeng UV-5R většina funkcí přidělila specifická klávesová zkratka, která pokaždé eliminuje potřebu postupovat víceúrovňovým menu . Svítící LCD displej kromě alfanumerických značek zobrazuje také ikony, které informují o stavu většiny vestavěných funkcí. Baofeng UV-5R se snadno vejde do ruky uživatele a ergonomicky umístěné klíče umožňují ovládání pouze jednou rukou. Pouzdro modelu bylo vyrobeno z tlusté vrstvy tvrdého polymeru, což výrazně zvyšuje jeho mechanickou odolnost. Rádio je také odolné vůči drsným povětrnostním podmínkám. Může pracovat při teplotách od -20 ° C do + 60 ° C. Baofeng UV-5R je rádio se širokým spektrem funkcí, stejně jako jeho odolná a spolehlivá konstrukce.


Funkce:

- rozšířený rozsah kompatibilních kmitočtů: 136-174 MHz (RX / TX), 400-480 MHz (RX / TX) a 76-108 MHz (RX)
- nastavení výkonu vysílače v rozsahu 4W / 1W
- funkce DTMF a ANI (ANI programovatelné s počítačem)
- tony CTCSS (50 skupin), DCS (105 skupin) a 1750Hz
- voice Activated Transmission - funkce VOX
- nastavení mezikanálového rozestupu v rozmezí: 2,5 / 5 / 6,25 / 10 / 12,5 / 25 kHz
- frekvenční skener
- funkce SOS

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: