Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-3R+ (VHF/UHF) 2W - Baofeng

Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 114578
1 190 Kč
Dvoukanálová rádiostanice Baofeng UV-3R+ (VHF/UHF) 2W - Baofeng
Neohodnoceno
Značka: Baofeng
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR


Rádiostanice Baofeng UV-3R + má tzv. Duální pásmo. To znamená, že pracuje ve dvou pásmech - VHF a UHF. Dvojité pásmo však není jediná věc, kterou toto zařízení nabízí. Rádiostanice Baofeng UV-3R + má další využítí v  rádiové komunikaci na zemi, ve vzduchu i na moři.

Jednou z nejinovativnějších funkcí Baofeng UV-3R + je duální pracovní režim vysílacího a přijímacího systému a displej, který umožňuje pracovat ve specifikovaném pásmu ve dvou různých frekvencích (vysílání / přehrávání v hlavní frekvenci + přehrávání pomocných frekvence) pomocí speciálního tlačítka pro spínání hlavní frekvence. Baofeng UV-3R + disponuje širokou škálou funkcí, které zjednodušují identifikaci a seskupování (R-DCS, R-CTS, T-DCS, T-CTS, DTMFST, ANI) přenos, ruční zámek klávesnice, úsporný režim) a programování (programování pomocí počítače přes RS nebo USB).

K dispozici jsou také funkce zlepšující bezpečnost (SOS) a použitelnost (rádio FM 76-108MHz, baterka). Ve společnosti Baofeng UV-3R + většina funkcí přidělila specifická klávesová zkratka, která eliminuje potřebu postupovat každou víceúrovňovou nabídkou. Svítící LCD displej kromě alfanumerických značek zobrazuje také ikony, které informují o stavu většiny vestavěných funkcí. Baofeng UV-3R + se snadno vejde do ruky uživatele a ergonomicky umístěné klíče umožňují ovládání pouze jednou rukou. Pouzdro modelu bylo vyrobeno z tlusté vrstvy tvrdého polymeru, což výrazně zvyšuje jeho mechanickou odolnost. Rádio je také odolné vůči drsným povětrnostním podmínkám. Může pracovat při teplotách od -20 ° C do + 60 ° C. Baofeng UV-3R + je rádio se širokým spektrem funkcí, stejně jako jeho odolná a spolehlivá konstrukce.


Funkce:

Rozšířený rozsah kompatibilních kmitočtů: 136-174 MHz (RX / TX), 400-480 MHz (RX / TX) a 76-108 MHz (RX)

· Vylepšený operační systém (lepší selektivita a modulace)

· Pracovní režimy: UHF-VHF, VHF-UHF, UHF-UHF, VHF-VHF

· Nastavení výkonu vysílače v rozsahu 2W

· Funkce DTMF a ANI (ANI programovatelné s počítačem)

· Tony CTCSS (50 skupin), DCS (105 skupin) a 1750Hz

· Voice Activated Transmission - funkce VOX

· Nastavení kanálů mezi kanály v rozmezí: 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 kHz

· Frekvenční skener

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: