Taktická vesta Ranger ACU

Neohodnoceno
Značka: MFH
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
16.9.2024
Možnosti doručení
Kód: 101221
2 990 Kč
Taktická vesta Ranger ACU
Neohodnoceno
Značka: MFH
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Popis:

Taktická vesta CIRAS LAND vytvořena volně po vzoru populární vesty CIRAS (Combat Integrated Releasable Armor System) byla navržen pro US Special Forces. Model LAND je vytvořen a používán vojáky US Army. Hlavní rozdíl je v přední části vesty v systému QR (Quick Release), pro rychlé odhození vesty (tento systém v této replice není). Jednoznačnou výhodou vesty je velké množství sumek na zásobníky AK47/74 a M4/M16, pouzdro na svítilnu a rádio a v neposlední řadě velká univerázlní sumka. Na zádech vesty je možnost pro vložení hydratačního vaku. Vesta je univerzální a díky stavitelnému systému lze přízpůsobit pro různé postavy. Všechny sumky jsou na vestě uchyceny pomoci univerzálního systému MOLLE.Taktická vesta Ranger ACU, integrovaný hydratační systém, odnímatelný vak na tekutinu, přední a zadní kapsa pro neprůstřelné pláty, kapsy pro zásobníky.

Pozor, hydratační vak ani systém QR není součástí vesty!
Váha: 2550g
Materiál: nylon 600D
Jedná se o repliku taktické vesty, která není určena k balistické ochraně .
Publikovaná data a fotografie přes veškerou snahu negarantujeme, mohou obsahovat chyby, které mohou být důvodem k dohadům.
V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.

Upozornění:

Výrobce a prodejce neručí za jakákoliv způsobená zranění při použití výrobku k jiným účelům, než jako estetický doplněk.
Výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standartu CE a norem platných v ČR a nemá balistickou odolnost.
Z těchto důvodů výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti, a proto nesmí být dle platných norem a standartů používán
jako ochranný prostředek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: