Taktická vesta modulární A-Tacs - GFC - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107233
Výrobce: GFC
990,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Taktická vesta - A-Tacs

Vesta se základem z nylonové sítě. Tři postranní popruhy na regulaci velikosti. Na zadní straně jsou tři 50 mm široké proužky. Vesta je rozdělena na dvě části a zapíná se pomocí zipu. Na pravé části vesty jsou tři kapsy na M4 zásobníky a praktická kapsa se zapínáním na suchý zip a suchým zipem na připevnění nášivky.

Na levé části vesty je kapsa na vysílačku, tři kapsičky na pistolové zásobníky a jedna kapsa na M4 zásobník a plocha se suchým zipem na které je připevněno univerzální pistolové pouzdro. Součástí vesty je pás s kapsičkou na pistolový zásobník. Obvod pásu je nastavitelný pomocí suchého zipu. Pás je připevněn k vestě pomocí suchých zipů a druků.

 

Publikovaná data a fotografie přes veškerou snahu negarantujeme, mohou obsahovat chyby, které mohou být důvodem k dohadům.
V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.

Upozornění:

Výrobce a prodejce neručí za jakákoliv způsobená zranění při použití výrobku k jiným účelům, než jako estetický doplněk.
Výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standartu CE a norem platných v ČR a nemá balistickou odolnost.
Z těchto důvodů výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti, a proto nesmí být dle platných norem a standartů používán jako ochranný


 Výrobce:
GFC Tactical
Kapsy pro balistické pláty:
Ne
Kompatibilita s MOLLE:
Ne
Kapsy na M4 zásobníky:
4
Další kapsy:
Kapsa na vysílačku
4 kapsičky na pistolové zásobníky
Pouzdro na pistoli s kapsičkou na pistolový zásobník
Quick Release systém:
Ne
Nastavitelná velikost:
Ano
Materiál:
Nylon
Barva: A-Tacs
Váha[g]:
1650