Taktická vesta Interceptor Body Armour - Black - ACM - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 102551
Výrobce: ACM
1650,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Replika vesty Interceptor Body Armour - black

 

Popis:

Replika vesty je vyrobena z odolného, nepromokavého materiálu nylon 600D. Vesta je pokryta systémem molle. Ve předu i vzadu se nachází místo pro balistické pláty (SAPI desky). Vesta má ochranu krku. Vzadu je umístěn úchyt pro případnou záchranu. Na přední straně je umístěn suchý zip, na který si můžete dát jmenovky, atd.

IBA byla první vestou ve službách americké armády, která má integrovaný, kromě úchytu pro přenos, i dva neprůstřelné štíty, které jsou pokryté systémem mole pro přichycení různých doplňků. Velice propracovaný je systém upínaní, který dovoluje připasování vesty na různé postavy. Tyto vesty používají i polští vojáci na misi v Afgánistánu

 

Váha: 1765g

Materiál: 600D

 

 

Publikovaná data a fotografie přes veškerou snahu negarantujeme, mohou obsahovat chyby, které mohou být důvodem k dohadům.
V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.

Upozornění:

Výrobce a prodejce neručí za jakákoliv způsobená zranění při použití výrobku k jiným účelům, než jako estetický doplněk.
Výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standartu CE a norem platných v ČR a nemá balistickou odolnost.
Z těchto důvodů výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti, a proto nesmí být dle platných norem a standartů používán
jako ochranný prostředek.