Hliníková CNC Advanced SPEED spoušť pro EVO - TYPE E, žlutá Airsoft

Neohodnoceno
Značka: MAXX

Představujeme CNC hliníkovou Advanced Speed spoušť pro EVO! Tato výjimečná spoušť, navržená tak, aby vylepšila zážitek ze střelby z airsoftové pušky ASG CZ Scorpion EVO-3 A1, zajišťuje rychlou odezvu, plynulý chod spouště a neochvějnou konzistenci.

Dostupnost Centrální sklad (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.2.2026
Možnosti doručení
Kód: 138673
790 Kč
Hliníková CNC Advanced SPEED spoušť pro EVO - TYPE E, žlutá Airsoft
Neohodnoceno
Značka: MAXX
maxx19
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
na jakékoliv místo
Zkušený tým
Zkušený tým
Více jak 20 let zkušeností.

Tato pokročilá spoušť je velmi precizně vyrobena a je také vybavena odnímatelnou nastavitelnou deskou, která optimalizuje délku tahu spouště a zároveň chrání elektronický spínač na řídicí desce před možným poškozením při nadměrném tahu. Pokud dáváte přednost sériovému nastavení spouště, můžete být klidní, protože tato spoušť zůstává plně kompatibilní i bez nastavitelné desky spoušťového mechanismu.

Hlavní čep spouště se může pochlubit konstrukcí z nerezové oceli, která poskytuje bezkonkurenční pevnost a dlouhou životnost. Společnost MAXX věnovala velkou pozornost izolaci prodloužení pružiny spouště, čímž minimalizovala riziko zkratu na desce řídicí jednotky.

Tělo spouště je pečlivě opracováno na CNC strojích z masivního bloku prvotřídního leteckého hliníku, což zajišťuje robustnost a vysokou odolnost. Pro další zvýšení uživatelského komfortu je spoušť zkosena na okrajích a osazena třemi gumovými podložkami, které zaručují pohodlí, vynikající trakci a jistý úchop.

Vstříc individualitě se spoušť Advanced Speed Trigger dodává v různých unikátních tvarech, stylových provedeních a barvách, což vám umožní najít si dokonalé přizpůsobení doplňující váš osobní styl. Pozvedněte svůj výkon a dominujte na hřišti s tímto výjimečným hliníkovým CNC Advanced Speed Triggerem pro EVO-3.


Balení obsahuje:

  • 1 × CNC hliníkový Advanced Speed Trigger (Type E)

  • 1 × destička Speed Trigger Plate

  • 1 × šroub

  • 3 × gumová podložka

  • 1 × čep z nerezové oceli

  • 2 × ocelová pružina spouště


Specifikace:

  • Celková délka: 37 mm

  • Celková šířka: 17,5 mm

  • Průměr čepu: 3 mm

  • Materiál: nerezová ocel / hliník 6061


Vlastnosti:

  • Masivní blok leteckého hliníku, CNC obrábění, přísné tolerance

  • Rychlá odezva, hladký a konzistentní chod spouště

  • Odnímatelná nastavitelná deska spouště pro zkrácení chodu/tahu

  • Ochrana elektronického spínače před poškozením

  • Plná kompatibilita se sériovým nastavením i bez desky

  • Čep z nerezové oceli pro maximální pevnost a odolnost

  • Konstrukce z hliníku a nerezové ocelivelmi pevná

  • Izolované prodloužení pružiny spouště proti zkratu na procesorové desce

  • Zkosené hrany a tři gumové podložky pro komfort a jistý úchop

  • Jedinečné a stylové tvary


Kompatibilita:
Funguje pouze s airsoftovými samopaly ASG CZ Scorpion EVO-3 A1 (2018 nebo novější).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Maxx je známá airsoftová společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních upgrade dílů pro elektrické i plynové zbraně. Díky preciznímu zpracování, inovativním technologiím a odolným materiálům si značka získala oblibu mezi airsoftovými nadšenci i profesionály.