Taktické rukavice Shooter Cut Olive - Armored Claw - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109517
Výrobce: Armored Claw
350,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Rukavice Armored Claw ™ používají takové látky, jako Kevlar, Nomex®, Dynetex® a Schoeller Keprotec®. Díky tomu můžete najít ohnivzdorné, odolné a posílené produkty mezi produkty linie - to vše v závislosti na vašich potřebách.

Mnohé modely jsou vybaveny chrániči a zpevněných ploch, např. na zápěstích a kotnících. To zaručuje nejvyšší možnou ochranu proti zranění.

Rukavice Armored Claw ™ mohou také pracovat s dotykovým displejem jako jsou smartphony, tablety, atd.
Rukavice Claw ™ je komplexní řada splňující všechny z požadavků stanovených nejen pro  airsoft, ale také v moderních bojištích.

Shooter Cut je základní model v rozsahu obrněněnosti svých rukavice bez prstů. Jejich střih a materiály použité při výrobě zajistí maximální pohodlí, pružnost a ochranu.

Vnější vrstva z Shoter rukavic je vyrobena z spandexu a neoprenu - materiály známé pro vysokou úroveň pružnosti a trvanlivosti na konstantní protahování. Na vnitřní straně dlaně můžete najít nejlepší kvalitu syntetické kůže a měkkých chráničů plněné EVA pěny, která zajišťuje komfort a bezpečnost.
Jedna vrstva kůže byla aplikována na prstech, aby se zajistilo lepší uchopení a usnadnit přesnější úkoly.

Elastická spodní část rukavice je upravena na zápěstí, vnitřní část je upevněna suchým zipem, což umožňuje regulovat šířku.

Složení Materiálu:

50% Syntetická kůže

30% Spandex

10% Neopren

5% EVA (gumová vycpávka)

3% Silikonový postisk

2% PVC