Taktické rukavice HDR Smart Black - GFC - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107051
Výrobce: GFC
855,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Základní model HDR série . Při atraktivní ceně zachovává vysokou kvalitu celé řady Heavy Duty Ready. Nabízí kombinaci nejvyšší třídy látek, záruku nejlepší ochrany proti mechanickému poranění, plamenům nebo pořezání.


Hlavním a nejvýraznějším rysem je pevná ochrana - 'brnění' na horní části. Vyrábí se původní technologií Keprotec švýcarské firmy Schoeller. Na plastový tvarovaný podklad ruky, se aplikuje vrstva Kevlaru a vytváří tak jakési brnění, které dokonale tlumí veškeré údery. Také zabraňuje bolestivým oděrům, protože chráněná část ruky je obvykle nejvíce náchylná k tomuto typu zranění.

Kevlar od společnosti DuPont tvoří vrchní látku - aramidové vlákno, které má mimořádné schopnosti. Je nehořlavé, nevede elektřinu, nerozpouští se v organických rozpouštědlech. Jeho hlavní výhodou je extrémní odolnost proti pořezání a odřeninám. Rukavice jsou zabezpečeny proti řezným poraněním, která mohou vyplynout z kontaktu s čepelí nože, sklenicí nebo jinými ostrými hranami.

Z vnitřní strany jsou Smart TAC rukavice pokryty přírodní kůží, která poskytuje dokonalou přilnavost. V místech, která jsou obzvláště náchylná ke zranění byla použita dvojitá vrstva kůže. Zároveň tloušťka kůže a její měkkost umožňuje přesnou manipulaci a to i při použití malých předmětů.

Tyto rukavice jsou bezpochyby velmi trvanlivé. Je obtížné je poškodit i při velmi náročném používání. Jejich ztráta by měl být jediný důvod, proč kupovat nový pár :)


HDR ( Heavy Duty Ready ) je nejvyšší rukavice produktové řady Middle GFC Tactical. Je určena pro nejnáročnější uživatele, a to jak civilních tak i vojenských služeb.

Rukavice GFC HDR jsou produkty, které používají materiály, jako je například Kevlar (R), Nomex (R) nebo Keprotec Schoeller (R). Díky tomu je v řadě HDR možné najít rukavice, které plně vyhovují potřebám uživatele, ať již odolné proti řezání nebo zesílené, zajišťující optimální ochranu před zraněním.

Jedním slovem - Heavy Duty Ready jekomplexní řada, která splňuje všechny požadavky na moderní bojiště, nejen na airsoft.

Složení:

65% Hovězí kůže

20% Kevlar Dupont

10% Schoeler Keprotec (R)

3% Neopren

1% PVC

1% Gumové LOGO