Taktické rukavice HDR Shooter Olive - GFC - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107045
Výrobce: GFC
399,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Základní model řady HDR. při atraktivní ceně zachovává vysokou kvalitu celé řady Heavy Duty Ready. Vhodná kombinace materiálů zajišťuje maximální flexibilitu a ochranu.

Vnější vrstva je vyrobena ze spandexu a neoprenu - materiálů, které mají vysokou flexibilitu a současně jsou odolné proti trvalému protažení. Na vnitřní straně ruky se nachází vysoce kvalitní syntetické kůže a měkké polstrování pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti. Na prstech je pouze jedna vrstva kůže, pro větší přilnavost a schopnost provádět přesnou práci.

Všechny materiály byly vybrány tak, aby poskytovaly vysoké tepelné pohodlí a dobrou odolnost vlhkosti. Na vrcholu zápěstí je guma a suchý zip pro nastavení obvodu.HDR ( Heavy Duty Ready ) je nejvyšší rukavice produktové řady Middle GFC Tactical. Je určena pro nejnáročnější uživatele, a to jak civilních tak i vojenských služeb.

Rukavice GFC HDR jsou produkty, které používají materiály, jako je například Kevlar (R), Nomex (R) nebo Keprotec Schoeller (R). Díky tomu je v řadě HDR možné najít rukavice, které plně vyhovují potřebám uživatele, ať již odolné proti řezání nebo zesílené, zajišťující optimální ochranu před zraněním.

Jedním slovem - Heavy Duty Ready je komplexní řada, která splňuje všechny požadavky na moderní bojiště, nejen na airsoft.

Složení:

50% Umělá kůže

30% Spandex/Nylon

8% Neopren

6% Pěna

6% Guma