Taktické rukavice HDR Shooter Cut Olive - GFC - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107294
Výrobce: GFC
299,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Taktické rukavice HDR Shooter Cut - Olive NEW MODEL

Základní model řady HDR. při atraktivní ceně zachovává vysokou kvalitu celé řady Heavy Duty Ready. Cut verze je nejlepším kompromisem mezi ochranou a tepelnou pohodou během horkých dnů.

Vnější vrstva je vyrobena z neoprenu a spandexu - tkaniny, která se charakterizuje vysokou pružností, a zároveň vysokou odolností proti protažení. Na vnitřní straně ruky se nachází vysoce kvalitní syntetické kůže a měkké polstrování pro zvýšení pohodlí a bezpečnosti. Na prstech je pouze jedna vrstva kůže, pro větší přilnavost a schopnost provádět přesnou práci.


Všechny materiály byly vybrány tak, aby poskytovaly vysoké tepelné pohodlí a dobrou odolnost vlhkosti. Na vrcholu zápěstí je guma a suchý zip pro nastavení obvodu.HDR ( Heavy Duty Ready ) je nejvyšší rukavice produktové řady Middle GFC Tactical. Je určena pro nejnáročnější uživatele, a to jak civilních tak i vojenských služeb.

Rukavice GFC HDR jsou produkty, které používají materiály, jako je například Kevlar (R), Nomex (R) nebo Keprotec Schoeller (R). Díky tomu je v řadě HDR možné najít rukavice, které plně vyhovují potřebám uživatele, ať již odolné proti řezání nebo zesílené, zajišťující optimální ochranu před zraněním.

Jedním slovem - Heavy Duty Ready je komplexní řada, která splňuje všechny požadavky na moderní bojiště, nejen na airsoft.

 

Složení:

50% Umělá kůže

30% Spandex/Nylon

8% Neopren

5% Guma

5% Prádlová Guma

1% PVC

1% Gumové LOGO