Taktické rukavice HDR Shield Black - GFC - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107048
Výrobce: GFC
619,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Rukavice poskytují nejlepší ochranu proti poraněním ruky, spojeným s údery nebo účastí v boji .

Hlavním a nejvýraznějším rysem je pevná ochrana - 'brnění' na horní části. Vyrábí se původní technologií Keprotec švýcarské firmy Schoeller. Na plastový tvarovaný podklad ruky, se aplikuje vrstva Kevlaru a vytváří tak jakési brnění, které dokonale tlumí veškeré údery. Také zabraňuje bolestivým oděrům, protože chráněná část ruky je obvykle nejvíce náchylná k tomuto typu zranění.

Zbývající horní část je vyrobena ze spandexu, který i navzdory Keprotec technologii zajišťuje že rukavice jsou velmi flexibilní a dokonale sednou do tvaru ruky Vnitřní část je z umělé kůže, nejcitlivější místa jsou dále posílena o další vrstvu. Rukavice mají regulovatelné zapínání na suchý zip .

HDR Shield rukavice jsou nejlepší volbou pro lidi, kteří potřebují maximální ochranu při práci, a zároveň možnost přesné manipulace zbraněmi nebo replikami.


HDR ( Heavy Duty Ready ) je nejvyšší rukavice produktové řady Middle GFC Tactical. Je určena pro nejnáročnější uživatele, a to jak civilních tak i vojenských služeb.

Rukavice GFC HDR jsou produkty, které používají materiály, jako je například Kevlar (R), Nomex (R) nebo Keprotec Schoeller (R). Díky tomu je v řadě HDR možné najít rukavice, které plně vyhovují potřebám uživatele, ať již odolné proti řezání nebo zesílené, zajišťující optimální ochranu před zraněním.

Jedním slovem - Heavy Duty Ready jekomplexní řada, která splňuje všechny požadavky na moderní bojiště, nejen na airsoft.

Složení:

60% Umělá kůže

20% Spandex/Nylon

10% Schoeler Keprotec (R)

5% Neopren

3% Nylonová látka

2% PVC