Taktické rukavice HDR Accuracy TAN - GFC - Maskáče

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107307
Výrobce: GFC
350,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Model Accuracy z řady HDR (Heavy Duty Ready) je vyroben tak aby umožňoval přesnou manipulaci i při použití malých předmětů. Správná kombinace látek zajišťuje ochranu a zároveň pružnost. Vnější vrstva rukavic je vyrobena z kombinace neoprenu a spandexu - látek, které jsou charakteristické vysokou pružností a zároveň vysokou odolností proti protažení.

Na vnitřní straně dlaně je vysoce kvalitní syntetická kůže se síťovaným vzorem, což zajišťuje vysokou jistotu uchopení a snižuje prokluzování rukavic na minimum. Rukavice jsou vemli odorné proti oděru i přesto že na nich byla použita pouze jedna vrstva tkaniny.

Látkový panel na zadní straně palce ještě dále zvyšuje komfort uživatele. Je vyroben z tkaniny, která výborně pohlcuje vlhkost a je ideální například pro otření potu z čela nebo utření zamlžených brýlí. Materiály ze kterých jsou rukavice ušity byly vybrány tak, aby maximálně zlepšily přesnost manipulace a zároveň si zachovaly vysoký tepelný komfort a dobrý odvod vlhkosti. Zapínání na suchý zip umožňuje nastavení rukavice přímo na průměr zápěstí a výřez v rukavici usnadňuje její nasazení.

 

HDR ( Heavy Duty Ready ) je nejvyšší rukavice produktové řady Middle GFC Tactical. Je určena pro nejnáročnější uživatele, a to jak civilních tak i vojenských služeb.

Rukavice GFC HDR jsou produkty, které používají materiály, jako je například Kevlar®, Nomex® nebo Keprotec Schoeller®. Díky tomu je v řadě HDR možné najít rukavice, které plně vyhovují potřebám uživatele, ať již odolné proti řezání nebo zesílené, zajišťující optimální ochranu před zraněním.

Jedním slovem - Heavy Duty Ready jekomplexní řada, která splňuje všechny požadavky na moderní bojiště, nejen na airsoft.

Složení:

65% Syntetická Kůže

20% Spandex / Nylon

7% Neopren

3% Froté absorbční materiál

2% Nylonová látka

1% Syntetické vlákno

1% PVC

1% Gumové LOGO