Puškohled VALIANT 10x44 SF SIR FBR - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 108144
Výrobce: Valiant
4990,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Puškohled VALIANT 10x44 SF SIR FBR

Puškohled je vybaven křížem typu FBR, který je podobný se známým typem SCB. tento nový typ FBR se odlišuje prodloužením ve spodní části, která končí až v samém spodním poli puškohledu. Díky tomuto prodloižení je optika vynikající pro střelbu na větší vzdálenost, střelec má k dispozici větší počet DOT bodů k nadsazení na cíl. Střelci Field Target toto jistě ocení.

Dalšími parametry kříže jsou:

umístění v ohniskové rovině- při zvětšení se nemění, kříž je vyleptán ve skle, což zaručuje vynikající odolnost proti zpětným rázům. Centrální podsvícení kříže je červenou nebo zelenou  byrvou s regulací intenzity 1-5.

Na levé straně puškohledu je regulace paralaxe a regulace podsvícení. Nastavení paralexe je v rozmezí 10yds až  nekonečno.

Nastavení puškohledu je možno pomocí otevřených komínků s Lock systémem. Komínky lze také velice jednoduše nulovat podle potřeby střelce, povolením jistícího šroubku a vytáhnutím komínku.

V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace od -2 do +2 dioptrie.

Součástí puškohledu je sluneční clona,kterou lze nasadit v případě velmi slunečného počasí, nebo při střelbě na sněhu.

Tubus je vyroben z jednoho dílu, plněný dusíkem a je voděodolný.

Povlak čoček je plně zelený a čočky jsou na puškohledu chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open.

Součástí balení je dvoudílná montáž na lištu 11 mm.

 

Puškohledy VALIANT 10x44 SF SIR FBR jsou díky svým paranetrům, kvalitnímu zpracování a použití kvalitních čoček vhodné pro použití i na puškách větších ráží jako malorážky a kulovnice. Vynikající poměr cena - výkon - kvalita. Jedinečnost nového typu kříže FBR s krásným středovým podsvětlením a moderním desingem, dělá z tohoto puškohledu vynikajícího pomocníka pro milovníky střelby na větší vzdálenosti.