Puškohled VALIANT 1,5-6x32 SIR FBR - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 108143
Výrobce: Valiant
4790,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Puškohled VALIANT 1,5-6x32 SIR FBR

Puškohled je vybaven křížem typu FBR, který je podobný se známým typem SCB. tento nový typ FBR se odlišuje prodloužením ve spodní části, která končí až v samém spodním poli puškohledu. Díky tomuto prodloižení je optika vynikající pro střelbu na větší vzdálenost, střelec má k dispozici větší počet DOT bodů k nadsazení na cíl. Střelci Field Target toto jistě ocení.

Dalšími parametry kříže jsou:

umístění v ohniskové rovině- při zvětšení se nemění, kříž je vyleptán ve skle, což zaručuje vynikající odolnost proti zpětným rázům. Centrální podsvícení kříže je červenou nebo zelenou  byrvou s regulací intenzity 1-5.

Na levé straně puškohledu je regulace podsvícení. Regulace podsvícení v obou směrech s intenzitou podsvitu od 1 do 5 s možností výběru zelené nebo červené barvy.

Nastavení puškohledu je možno pomocí otevřených komínků s Lock systémem. Komínky lze také velice jednoduše nulovat podle potřeby střelce, povolením jistícího šroubku a vytáhnutím komínku.

V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace od -2 do +2 dioptrie.

Tubus je vyroben z jednoho dílu, plněný dusíkem a je voděodolný.

Povlak čoček je plně zelený a čočky jsou na puškohledu chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open.

Součástí balení je dvoudílná montáž na lištu 11 mm.

 

Puškohledy VALIANT 1,5-6x32 SIR FBR jsou díky svým paranetrům, kvalitnímu zpracování a použití kvalitních čoček vhodné pro použití i na puškách větších ráží jako malorážky a kulovnice. Vynikající poměr cena - výkon - kvalita. Jedinečnost nového typu kříže FBR s krásným středovým podsvětlením a moderním desingem, dělá z tohoto puškohledu vynikajícího pomocníka pro milovníky střelby na větší vzdálenosti.