Puškohled RAVEN 6x40 AOE Mil-Dot - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 108142
Výrobce: Raven
1590,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Puškohled RAVEN 6x40 AOE

je vybaven křížem typu MIL-DOT. Tento typ kříže je vhodný k sportovní i lovecké střelbě, a je nejprodávanějším typem kříže na trhu. Kříž je umístěn v ohniskové rovině, proto se při zvětšení nemění. Kříž je podsvícen červenou nebo zelenou barvou, podsvícení je umístěno v horní části okuláru s možností regulací intenzity světla od 1-5. Podsvícení červené nebo zelené si každý může nastavit podle potřeby a svého výběru, regulaci je možno nastavovat v obou směrech.

Korekční komínky jsou otevřené pro rychlé přenastavení puškohledu. Komínky lze jednoduše nulovat podle potřeby střelce, povolením jistícího šroubku a vytáhnutím komínku.

Puškohled je vybaven i paralaxou, která je umístěná v přední části s rozsahem 10yds až nekonečno. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace od -2 do +2 dioptrie. V případě velmi slunečného počasí, nebo střelbě na sněhu, lze nasadit sluneční clonu, která je součástí puškohledu.

Tubus je vyroben z jednoho dílu, plněný dusíkem a je voděodolný. Čočky optiky, okulár i objektiv jsou chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open.

Součástí balení je dvoudílná montáž na lištu 11 mm.

Puškohledy RAVEN 6x40 AOE jsou vhodné pro milovníky vzduchovkové střelby na větší vzdálenosti. Raven optiku lze použít i na pušky větších ráží jako jsou malorážky. Tato optika je navržena pro docílenínejlepšího poměru ceny a kvality. Pokud hledáte levnější optiku, RAVEN je ta správná volba.