Puškohled RAVEN 4-16x50 AO SIR Mil-Dot - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 108158
Výrobce: Raven
2990,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Puškohled RAVEN 4-16x50 AO SIR Mil-Dot

je vybaven křížem typu MIL-DOT. Tento typ kříže je vhodný k sportovní i lovecké střelbě, a je nejprodávanějším typem kříže na trhu. Kříž je umístěn v ohniskové rovině, proto se při zvětšení nemění. Kříž je podsvícen červenou nebo zelenou barvou, podsvícení je umístěno v horní části okuláru s možností regulací intenzity světla od 1-5. Podsvícení červené nebo zelené si každý může nastavit podle potřeby a svého výběru, regulaci je možno nastavovat v obou směrech.

Korekční komínky jsou otevřené pro rychlé přenastavení puškohledu. Komínky lze jednoduše nulovat podle potřeby střelce, povolením jistícího šroubku a vytáhnutím komínku.

Puškohled je vybaven i paralaxou, která je umístěná v přední části s rozsahem 10yds až nekonečno. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace od -2 do +2 dioptrie. V případě velmi slunečného počasí, nebo střelbě na sněhu, lze nasadit sluneční clonu, která je součástí puškohledu.

Tubus je vyroben z jednoho dílu, plněný dusíkem a je voděodolný. Čočky optiky, okulár i objektiv jsou chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open.

Součástí balení je dvoudílná montáž na lištu 11 mm.

Puškohledy RAVEN 4-16x50 AO SIR Mil-Dot jsou vhodné pro milovníky vzduchovkové střelby na větší vzdálenosti. Raven optiku lze použít i na pušky větších ráží jako jsou malorážky. Tato optika je navržena pro docílenínejlepšího poměru ceny a kvality. Pokud hledáte levnější optiku, RAVEN je ta správná volba.