Plynová pistole Walther PPQ M2 černá cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109401
Výrobce: Umarex
4450,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Walther PPQ M2 černá cal.9mm je přepracovaný model Waltheru P99, kdy na žádost trhu bylo upuštěno od klasického uvolňovače zásobníku v lučíku jak bylo pro tento model zvykem. Ten byl nahrazen klasickým na rukojeti zbraně.

Další technickou úpravou prošla pojistka proti náhodnému výstřelu. která je nyní po vzoru Glocku tzv. jazýčková ve spoušti.

Jedinečná 100% replika inovovaného modelu PPQ M2 firmy Walther.

Walther PPQ M2 má speciální konstrukci založenou na kombinaci kovu a tvrzeného polymeru používaného i u ostrých zbraní. Tento typ konstrukce se volí tam, kde chtějí výrobci snížit hmotnost zbraně, zlepšit odolnost vůči nepříznivým podmínkám a zpříjemnit úchop zbraně. Cesta náboje je samozřejmě celá z kovu stejně tak jako ukotvení do polymerového rámu přecházejícího v rukojeť.

Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. Po výstřelu se pistole znova nabije a připraví ke střelbě sama. Spoušťový mechanismus modelu Walther PPQ M2 je pouze Double Action. Při stisku spouště se kohout automaticky natahuje.

Největší předností tohoto modelu nízká hmotnost při zachování velkých hrozivých rozměrů je exelenzně tvarovaná ergonomická rukojeť, která padne každému. Její povrch je výrazně profilovaný, aby zajistil bezpečný a stabilní úchop zbraně.

Plynová pistole Walther PPQ M2 není vybavena standartní pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ta je podle vzoru Glocku integrována do spouště. Spoušť je třeba stisknout přesně ve středu spolu s tzv. jazýčkem jinak je blokován a nereaguje na tlak.

Nově standartně umístěný vypouštěč zásobníku - tlačítko na rukojeti je snadno dostupné pro ovládání palcem. Stiskem tlačítka uvolníte kovový zásobník o kapacitě 15 nábojů typu 9 mm P.A.K.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Walther PPQ M2 opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Plynové signálná zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Plynová pistole Walther PPQ M2 je balena v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.