Plynová pistole Walther P22Q Zombster cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109388
Výrobce: Umarex
4590,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Walther P22Q Zombster cal.9mm jde o módní verze Watheru P22Q, na žádosti trhu. V tomto případě jde o zelenou Zombster edici. Až ji uvidíte ve skutečnosti vypadá lépe než na fotkách. Umarex plní sny svým zákazníkům a reaguje na požadavky trhu.

Jedinečná 100% replika inovovaného modelu P22Q firmy Walther. Od ostrého provedení se liší jen hlavní, která je opatřena přepážkou z tvrdokovu.

Walther P22Q má speciální konstrukci založenou na kombinaci kovu a tvrzeného polymeru používaného i u ostrých zbraní. Tento typ konstrukce se volí tam, kde chtějí výrobci snížit hmotnost zbraně, zlepšit odolnost vůči nepříznivým podmínkám a zpříjemnit úchop zbraně. Cesta náboje je samozřejmě celá z kovu stejně tak jako ukotvení do polymerového rámu přecházejícího v rukojeť.

Exelentně tvarovaná ergonomická rukojeť Waltheru P22Q padne snad každému. její povrch se také liší od původního modelu a to v použití vzoru tzv.rybiny. Takto řešená rukojeť má lepší vlastnosti stability držení.

Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. Po výstřelu se pistole znova nabije a připraví ke střelbě sama. Spoušťový mechanismus modelu Walther P22Q kombinuje Single Action a Double Action. Při stisku spouště se kohout automaticky natahuje.

Má pojistku proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

Vypouštěč zásobníku integrovaný do lučíku pistole se ovládá tahem dolů. Palcem a ukozovákem obejmete zadní část lučíku po starnách a boky potáhnete směrem dolů. Tímto z Waltheru P22Q uvolníte sedmiranný zásobník.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Walther P22Q opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Plynové signálná zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Plynová pistole Walther P22Q je balena v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.