Plynová pistole Walther P22Q Chocolate cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109387
Výrobce: Umarex
3590,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Walther P22Q Chocolate cal.9mm provedení je v barvě kakaa či čokolády. Hnědý desing doplňují černé ovládácí prvky. Dá se říct spíše sběratelský kousek než varianta pro běžné užití, ale pozor je plně fukkční stejně jako běžný model.

Jedinečná 100% replika inovovaného modelu P22Q firmy Walther. Od ostrého provedení se liší jen hlavní, která je opatřena přepážkou z tvrdokovu.

Povrchová úprava matným černěním je velmi odolná a realistická. Loga na závěru tohoto faceliftu základního modelu Walther P22 jsou ražena.

Walther P22Q má speciální konstrukci založenou na kombinaci kovu a tvrzeného polymeru používaného i u ostrých zbraní. Tento typ konstrukce se volí tam, kde chtějí výrobci snížit hmotnost zbraně, zlepšit odolnost vůči nepříznivým podmínkám a zpříjemnit úchop zbraně. Cesta náboje je samozřejmě celá z kovu stejně tak jako ukotvení do polymerového rámu přecházejícího v rukojeť.

Exelentně tvarovaná ergonomická rukojeť Waltheru P22Q padne snad každému. její povrch se také liší od původního modelu a to v použití vzoru tzv.rybiny. Takto řešená rukojeť má lepší vlastnosti stability držení.

Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. Po výstřelu se pistole znova nabije a připraví ke střelbě sama. Spoušťový mechanismus modelu Walther P22Q kombinuje Single Action a Double Action. Při stisku spouště se kohout automaticky natahuje.

Má pojistku proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

Vypouštěč zásobníku integrovaný do lučíku pistole se ovládá tahem dolů. Palcem a ukozovákem obejmete zadní část lučíku po starnách a boky potáhnete směrem dolů. Tímto z Waltheru P22Q uvolníte sedmiranný zásobník.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Walther P22Q opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Plynové signálná zbraně slouží pro aktivní využití obranné střelby plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Plynová pistole Walther P22Q je balena v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.