Plynová pistole Colt Government 1911 A1 nikl cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109392
Výrobce: Umarex
4490,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Colt Government 1911 A1 nikl je autentická replika nejznámější pistole všech dob Colt M1911. ostrá předloha původně kalibru 45 byla do plynové pistole přepracována na kalibr 9 mm P.A.K.

Povrchová úprava matným niklováním je velmi odolná. Závěr zbraně opatřen originálními logy COLT gravírováním laserm.

Colt Government 1911 je opravdu velká pistole, ale díky úzké rukojeti do které se vkládá kovový zásobník s kapacitou 8 nábojů a zdrsněným plastovým střenkám se velmi dobře drží.

Systém střelby jako u ostré verze poloautomat. Natažení zbraně je nutné jen před prvním výstřelem. po výstřelu se automaticky natáhne znova a připraví ke střelbě.

Plynovka Colt Government 1911 je vybavena pojistkou, zajištění proti nechtěnému výstřelu. Pojistka se nachází v zádní části zbraně vedle kohoutu, kde je snadno dostupná pro ovládání palcem. Ovládá se nahoru a dolů.

Spoušťový mechanismus Coltu Government 1911 je stejně jako u ostré předlohy pouze Single Aktion. V tomto lze najít také výhodu a to je možnost nosit pistoli připravenou s nábojem v komoře. Systém SA je totiž u tohoto modelu doplněn o tzv.ozub kohoutu. Pistoli tedy natáhnete, opatrně spustíte kohout k úderníku pomocí palce tak,aby se jej nedotkl, zbraň zajistíte a kohout natáhnete cca do 1/3 kde se jeho pohyb zajistí. Toto doporučejeme pouze zkušeným uživatelům.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Colt Government 1911 opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Plynové signální zbraně slouží pro aktivní obranné střelby plynovými náboji k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Plynová pistole Kimar 911 je balena  v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.

Plynová pistole Colt Government 1911 je balena v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.

 

 

 

Plynová pistole Umarex Colt Government 1911 je balena v plastové kufříku spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

V sekci doporučujeme koupit k tomuto modelu najdete náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.