Sněžnice orig. US ARMY

Neohodnoceno
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 105109
1 295 Kč
Sněžnice orig. US ARMY
Neohodnoceno
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Popis zboží

Vojenské magnesiové sněžnice - KOMPLETNÍ - FUNGL NOVÉ - neocenitelná pomůcka při pohybu po hlubokém sněhu, originál používaný Americkou Armádou

Detail zboží

Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku.


Rám je zhotoven z lehkého a zároveň pevné aluminiové slitiny, což v kombinaci s výplní z nerezavějícího a zároveň mrazuodolného materiálu ( nerezavějící drát potažený polyuretanem ) zaručuje velmi nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic.

Vázání je zhotoveno z 1cm širokých nylonových popruhů s rychloupínacími přezkami, umožňuje rychlé a stabilní upnutí jakékoliv boty, jakékoli velikosti a tloušťky ( lze libovolně nastavovat, kromě extrémních velikostí ).

Mírně zvednutá špička usnadňuje chůzi v sypkém sněhu. Celkový tvar umožňuje pohodlnou chůzi a je navržen s ohledem na průměrnou délku kroku.

Hmotnost : 2,5kg/pár

Sněžnice jsou FUNGL NOVÉ armádní originál, dlouhodobě skladovány tzv. uloženky ( mohou být vlivem skladování podřené atd.. ) ! Dodávány kompletní včetně upínacího řemení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: