Teleskopický obušek STANDART černěný - Obrana

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 104236
290,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Klasický celokovový teleskopický obušek s koženkovým pouzdrem určený k sebeobraně

Rozloží se rychlým švihem a v této poloze zůstane zajištěný, má speciálně vroubkovanou rukojeť a s možností připevnění jistící šňůrku, což zabraňuje jeho případné vytržení z ruky. Jako dárek přidáváme k obušku pro případné nošení na opasku pouzdro.

Slouží především k rychlé sebeobraně v různých konfliktních situacích. Je vhodný pro bezpečnostní agentury, policii, strážné, při napadení útočníkem ozbrojeným nožem, při vycházkách do přírody nebo při venčení psů.

ROZMĚRY : rozložen 50cm, složen 19cm


Proč teleskopický obušek ? Protože je to účinný nástroj pro sebeobranu a přes svoje poměrně malé rozměry (v zavřeném stavu), dokáže být dostatečně účinný. Jeho nošení Vás nebude obtěžovat a proto se může stát Vaším přítelem stojícím po Vašem boku v okamžiku nebezpečí. Z pohledu společnosti je tato úderová zbraň mnohem přijatelnější než čepelové a střelné zbraně. Podléhá mnohem menší restrikci a dá se pořídit za velmi přijatelnou cenu. Proto se teleskopický obušek v poslední době stává velmi moderní zbraní. Stačí když se budete chvíli pozorně rozhlížet okolo sebe, možná budete docela překvapeni kdo všechno jej nosí.