HEJKAL woodland třásně - Army shop

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 101958
1950,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Popis zboží

Maskovací komplet typu Hejkal, včetně maskováním zbraně, vyroben v barevném-celoročním provedení

Detail zboží

Převlečník je vyroben z olivové síťoavné látky - obleku, který je pokryt několika barevnými druhy kamuflážními třásněmi, olivová, hnědá, černá...., typickými pro použití v lesnatých porostech. Třásně jsou vyrobeny ze syntetických materiálů, připomínajících klasické bavlnky. Komplet je tvořen z kalhot, blůzy, klobouku a obalu na dlouhou zbraň. Všechny komponenty lze používat i jednotlivě - samostatně bez vzájemné návaznosti.

KALHOTY : Obvod pasu lze libovolně upravovat pomocí stahovací šnůrky, kombinovaně se stahovací gumou ( obv. pasu až 110cm ). Nohavice jsou stahovatelné gumou, navíc opatřeny po boku druky ( z důvodu jednodušší manipulace při oblékání rovnou v terénu ).

BLÚZA : Má klasické zapínání na druky, rukávy jsou opatřeny stahovací gumou. Obvod hrudi až 130cm.

POKRÝVKA HLAVY : Je vlastně klasický klobouk typu ' Jungle ' opatřen třásněmi, pro pohodlnější nošení a případné ztrátě je optřen stahovací šňůrkou pod krk. Speciální otvor s moskytiérou zajistí bezproblémové vidění.

Převlečníky dnes využívají hlavně odstřelovači a příslušníci jednotek zvláštního určení, kterým dovoluje dostat se v otevřeném terénu velice blízko k nepříteli a v případě potřeby na místě setrvat po dobu nutnou ke splnění úkolu. Hojně však též využívány myslivci, fotografy atd...

Součástí dodávky je i praktický kompresní přepravní obal s uchem pro přehození přes rameno... s možností komprese až 35x15cm !