HEJKAL woodland třásně

Neohodnoceno
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
23.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 101958
1 950 Kč
HEJKAL woodland třásně
Neohodnoceno
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Popis zboží

Maskovací komplet typu Hejkal, včetně maskováním zbraně, vyroben v barevném-celoročním provedení

Detail zboží

Převlečník je vyroben z olivové síťoavné látky - obleku, který je pokryt několika barevnými druhy kamuflážními třásněmi, olivová, hnědá, černá...., typickými pro použití v lesnatých porostech. Třásně jsou vyrobeny ze syntetických materiálů, připomínajících klasické bavlnky. Komplet je tvořen z kalhot, blůzy, klobouku a obalu na dlouhou zbraň. Všechny komponenty lze používat i jednotlivě - samostatně bez vzájemné návaznosti.

KALHOTY : Obvod pasu lze libovolně upravovat pomocí stahovací šnůrky, kombinovaně se stahovací gumou ( obv. pasu až 110cm ). Nohavice jsou stahovatelné gumou, navíc opatřeny po boku druky ( z důvodu jednodušší manipulace při oblékání rovnou v terénu ).

BLÚZA : Má klasické zapínání na druky, rukávy jsou opatřeny stahovací gumou. Obvod hrudi až 130cm.

POKRÝVKA HLAVY : Je vlastně klasický klobouk typu ' Jungle ' opatřen třásněmi, pro pohodlnější nošení a případné ztrátě je optřen stahovací šňůrkou pod krk. Speciální otvor s moskytiérou zajistí bezproblémové vidění.

Převlečníky dnes využívají hlavně odstřelovači a příslušníci jednotek zvláštního určení, kterým dovoluje dostat se v otevřeném terénu velice blízko k nepříteli a v případě potřeby na místě setrvat po dobu nutnou ke splnění úkolu. Hojně však též využívány myslivci, fotografy atd...

Součástí dodávky je i praktický kompresní přepravní obal s uchem pro přehození přes rameno... s možností komprese až 35x15cm !

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: