Kompletní CNC HopUp komora s MBLOCKem pro SCAR [AirsoftPro] - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 106040
Výrobce: AirsoftPro
800,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Naše firma se od samého začátku snaží vyrábět kromě běžných dílů také složitější a promyšlená zařízení. Taková, ze která se snaží o inovaci, unikátnost a přínos pro vás, uživatele airsoftových zbraní.  Jsme nejdéle působící firma vyrábějící airsoftové díly na našem trhu. Za tu dobu jsme vyvinuli hodně zajímavých technická řešení. Jedním z nich je tato nová komora pro elektrické zbraně SCAR. Specielně navržena pro Dboys SCAR SC-01.

Jak je již z názvu zřejmé, jedná se o originální řešení, kdy díl spojuje všechny vlastnosti HopUp komory a zároveň  vzpěry převodového mechanismu MBLOCK ®. Nabízená komora navazuje na úspěšnou řadu precizních CNC komor pro manuální odstřelovací pušky a CNC komory pro M4. Ty řadě zákazníků pomohly vyřešit problémy s dvojitým podáváním kuliček, zvýšit výkon, utěsnění ..apod.

Nová komora je celá vyráběna z jednoho kusu hliníkové slitiny  6061-T6 s eloxovaným povrchem. Jedná se o materiál s vysokou pevností, přitom je lehký. Nejedná se o re-brand, tedy přebalovaný produkt jiného výrobce. Komora byla vyrobena v ČR na přesných CNC strojích špičkové kvality.

Zařízení bylo podrobeno řadě testů a bylo vyrobeno několik prototypových sérií. Vše pro snadnou instalaci a snížení pravděpodobnosti technických komplikací. Instalaci tak s návodem zvládne u začátečník.

Prasknutí mechaboxu elektrických zbraní je jedna z nejvážnějších a také nejdražších závad. Způsobuje ji několik faktorů: Střelba na prázdno, střelba se špatně utěsněnou zbraní, vada materiálu, extrémně vysoká kadence, velmi silná pružina a v neposlední řadě střelba při nízkých teplotách.  Se vzrůstající popularitou upgrade dílů a s trendem zvyšování výkonu se dá očekávat, že se výskyt  těchto závad  bude zvětšovat.

MBLOCK® (Mechabox Block) je registrovaný obchodní název pro naše vzpěry převodového mechanismu. Je již součástí těla komory. Na jedné straně se opírá o nejnamáhanější čelo mechaboxu a na druhé o tělo zbraně.  Funguje tak jako vzpěra, která přenáší nárazy do mnohem pevnější přední části těla zbraně. Výrazně tak snižuje riziko prasknutí mechaboxu. A pokud se tak stane (nebo díl použijete na již naprasknutý mechabox), účinně brání posunutí ulomené části a zbraň můžete bez problémů dál používat. Novinkou u tohoto MBLOCku je délka nerezového kolíčku. Je navržen tak, aby byl u zbraně Dboys SCAR SC-01 po instalaci zasunutý takřka na doraz. Takže i když neutáhnete pojistný šroubek, komora se při prasknutí mechaboxu nehne a stále 100%ně plní svou funkci.

V balení není jen komora, ale také kompletní příslušenství, které vidíte na obrázcích:

  • Tvarovaný přítlačná váleček
  • HopUp gumička
  • Všechny pohyblivé díly regulace komory
  • Přítlačné gumové kroužky
  • Šroubek s metrickým závitem
  • Gumový O-kroužek proti samovolnému povolování
  • Centrovací mosazný kroužek pro osové vedení hlavně
  • Zámek hlavně