H&K MP5J - celokov, blowback (CM.049J) - CYMA - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105490
Výrobce: CYMA
4175,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis
Naměřená úsťová rychlost: 380-390fps
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Materiál těla: Kov
Váha: 3000 g
Typ akumulátoru: v sestavě zdarma- 8,4V na 1400mAh+ nabíječka
Délka: 57,5/71 cm
HOP-UP: regulovatelný
Blow-back: ano
Materiál: kov+ nylon
Zásobník: kovový Hi-Cap 200BB
Gearbox: v.2
Balení obsahuje: zbraň CM.049J Full Metal, akumulátor (8,4V na 1400mAh), nabíječku, zásobník (Hi-Cap 200BB), čistič hlavně a zkušební kuličky.
Popis produktu:
CM.049J je replika MP5 A4. Nejnovější verze repliky MP5 firmy CIMA označená CM.049J a CM.049SD6 jsou osázeny revolučním systémem blow-back, čili mechanismem imitujícím zpětný chod závěru po každém výstřelu, tento systém byl dříve znán pouze jako drahé zařízení určené pro klienty, kt. si cení nejvěrnějších replik. Relika CM.049J představuje další mílový krok v produkci replik ASG čínských producentů a výrobců. Překvapivě neskutečná dokonalost výrobku. Velmi kvalitně sestavené jsou obě poloviny těla, nejsou absolutně žádné mezery. Materiál, který byl použit k výrobě replik je kov(tělo, hlaveň, mířidla, tlumič plamene, ramena pažby jsou vyrobeny ze ZnAl). Stopka pažby, předpažbí, pistolová ručka jsou velmi precizně vyrobeny. Materiál, z kterého jsou vyrobeny je nilon, je to ten sam materál, který je použit na ostrých zbraních. Replika je vybavena dvěmi tlumiči plamene, které jsou z kovu, menší je vybaven závitem 14mm na použití tlumiče zvuku. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up a navíc je vybaveno systémem Blow-back. U těchto replik oproti minulým konstrukcím, u této stačí vybít přední pin, tímto repliku rozložíte na dvě části a dostanetes se snadno ke komoře Hop-Up a hlavni, což usnadňuje výměnu gumky Hop- Up, popř. Hlavně. Ale v replikách 049J výměna hlavně, či gumky Hop-Up není potřeba, protože hlaveň je mosazná 6,04mm a gumka se vyrovná jakostně jiným používaným jako je CA, G&P nebo G&G. Uvnitř je zesílený mechanismus v.2 ocelová ozubená kola jsou vsazena do ložisek 7mm  a s pružinou 120m/s dává rychlost výstřelu okolo 390fps. Trn pružiny je ocelový zesílený a je osazen ložiskem. Nilonový píst, který má uvnitř hliníkové zakončení s ložiskem přidává několik dalších fps. Byl zde použit rovněš lepší motorek se zvětšenými otáčkami. Kultivovaný chod mechanismu zaskočí nejednoho uživatele. V sestavě se nachází zároveň se zásobníkem typu Hi-Cap na 200BB i akumulátor mini 8,4V na 1400mAh a nabíječka. Nutno dodat, že jsou repliky plně kompatibilní s jinými producenty.

 

POZOR: ke zbrani je zdarma dodán akumulátor a nabíječka jako 'dárek', mají omezenou životnost, nelze je tedy reklamovat. K plné funkčnosti zbraně je třeba zakoupit kvalitní akumulátor.