H&K MP5A4 RAS UMP- celokov, blowback (CM.049) - CYMA - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105507
Výrobce: CYMA
4250,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis
Váha: 3000g
Zásobník: hi cap 200 kuliček
Typ akumulátoru: dvoumodulový mini
Gearbox: v.2
Délka: 51/75 cm
Rychlost: 380-390 fps
Délka vnitřní hlavně: 220mm
Hop-up: regulovatelný
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Blow-back: ano
Materiál: kov+nylon
Materiál těla: kov

 

Popis:

CM.049 je replika MP5 A4. Nejnovější verze repliky MP5 firmy CIMA označená CM.049J a CM.049SD6 jsou osazeny revolučním systémem blow-back, čili mechanismem imitujícím zpětný chod závěru po každém výstřelu, tento systém byl dříve znán pouze jako drahé zařízení určené pro klienty, kt. si cení nejvěrnějších replik. Relika CM.049 představuje další mílový krok v produkci replik ASG čínských producentů a výrobců. Překvapivě neskutečná dokonalost výrobku. Velmi kvalitně sestavené jsou obě poloviny těla, nejsou absolutně žádné mezery. Materiál, který byl použit k výrobě replik je kov(tělo, hlaveň, mířidla, tlumič plamene, montážní lišty jsou vyrobeny ze ZnAl). sklopná pažba, předpažbí, pistolvá ručka jsou velmi precizně vyrobeny. Materiál, z kterého jsou vyrobeny je nilon, je to ten sam materál, který je použit na ostrých zbraních. Replika je vybavena dvěmi tlumiči plamene, které jsou z kovu, menší je vybaven závitem 14mm na použití tlumiče zvuku. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up. U těchto replik oproti minulým konstrukcím, u této stačí vybít přední pin, tímto repliku rozložíte na dvě části a dostanetes se snadno ke komoře Hop-Up a hlavni, což usnadňuje výměnu gumky Hop- Up, popř. Hlavně. Ale v replikách 049 výměna hlavně, či gumky Hop-Up není potřeba, protože hlaveň je mosazná 6,04mm a gumka se vyrovná jakostně jiným používaným jako je CA, G&P nebo G&G. Uvnitř je zesílený mechanismus v.2 ocelová ozubená kola jsou vsazena do ložisek 7mm  a s pružinou 120m/s dává rychlost výstřelu okolo 390fps. Trn pružiny je ocelový zesílený a je osazen ložiskem. Nilonový píst, který má uvnitř hliníkové zakončení s ložiskem přidává několik dalších fps. Byl zde použit rovněš lepší motorek se zvětšenými otáčkami. Kultivovaný chod mechanismu zaskočí nejednoho uživatele. V sestavě se nachází zároveň se zásobníkem typu Hi-Cap na 200BB i akumulátor mini 8,4V na 1400mAh a nabíječka. Nutno dodat, že jsou repliky plně kompatibilní s jinými producenty.

Akumulátor a nabíječka dodávána výrobcem do této sestavy je určena výhradně ke zkušebnímu použití, akumulátor v této sestavě nezaručuje dlouhou a efektivní práci mechanismu repliky. Doporučujeme zakoupit k této replice značkový akumulátor firefox.

 

POZOR: ke zbrani je zdarma dodán akumulátor a nabíječka jako 'dárek', mají omezenou životnost, nelze je tedy reklamovat. K plné funkčnosti zbraně je třeba zakoupit kvalitní akumulátor.