Vzduchovka Hatsan 100X Torpedo cal.5,5mm

Neohodnoceno
Značka: Hatsan
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
14.11.2024
Možnosti doručení
Kód: 113471
5 890 Kč
Vzduchovka Hatsan 100X Torpedo cal.5,5mm
Neohodnoceno
Značka: Hatsan
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Hatsan 100x Torpedo cal. 5,5mm

Speciální konstrukce zlamovací vzduchovky s pevnou hlavní. Zde se nelomí hlaveň, ale přídavná spodní páka pro natažení zbraně.

Vzduchovky Hatsan mají velmi tvrdé dřevěné masivní ergonomické pažby z tureckého ořechu s lícnicí Monte Carlo, která dovoluje použití jak pro praváky, tak leváky. Konec pažby je opatřen gumovou botkou pro tlumení zpětných rázů. S tlumením zpětných rázů u Hatsanu 100X Torpedo dále pomáhá systém SAS vivinutý právě firmou hatsan.

Hlaveň o délce 430 mm s drážkami zaručuje vysokou přesnost. Celková délka vzduchovky pak činí 1 200 mm a hmotnost 4 200 g.

Spoušťový mechanismus s kovovým jazýčkem modelu Hatsan 100X s označením Quattro dovoluje přesné seřízení jak dráhy tak odporu. Vzduchovky Hatsan jsou opatřeny moderními mířidly se světlovodnými prvky TruGlo.

Pokud by snad někomu nestačily jen běžná mířidla, může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem, protože má dvojitou lištu jak 11 tak 22 mm.

Pojistkaproti výstřelu se nachází v zadní části je tak snadno dostupná pro ovládání palcem. Navíc je automatická, po zlomení hlavně a natažení zbraně dojde k automatickému zajištění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: