Vzduchová puška Walther Lever Action Long

Neohodnoceno
Značka: Umarex
Dostupnost Centrální sklad (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 113515
12 550 Kč
Vzduchová puška Walther Lever Action Long
Neohodnoceno
Značka: Umarex
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Walther Lever Action Long

Replika westernové zbraně Winchester. Není určená jen pro sběratelské účely, ale hlavně k hobby střelbě. Celokovový systém zbraně doplněný o dřevěnou pažbu z této vzduchovky dělá velmi žádaný model. Právě do pažby pod botku pušky se vkládá velká 88g CO2 bombička.

Pro vzduchovou pušku Lever Action Long byl použit standardní osmiranný věnečkový zásobník na diabolo, díky tomu je střelba zajímavější a hlavně rychle opakovatelná. Přebíjení se provádí pákou zbraně stejně jako u ostré předlohy. Mířidla jsou jen základní, pevná muška a vertikálně stavitelné hledí. V základu vzduchovka nemá lištu pro montáž optiky či kolimátoru, ale lze ji dokoupit zvlášť.

Vzduchovka Walther Lever Action je nejen krásná replika Winchesterky, ale také zábavná opakovací puška. Vzhledem k vývrtu hlavňe lze očekávat přesnost pro střelbu na terč.

Spoušťový mechanismus pouze v režimu Single Action.  Pojistka proti náhodnému výstřelu se nachází v těle středu mechanismu vzduchovky před kohoutem. Ovládá se stiskem z pravé či levé strany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: