Vzduchová puška Beretta Cx4 Storm XT

Neohodnoceno
Značka: Umarex
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
14.11.2024
Možnosti doručení
Kód: 113514
11 890 Kč
Vzduchová puška Beretta Cx4 Storm XT
Neohodnoceno
Značka: Umarex
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Beretta Cx4 Storm

Plně vybavený model Beretty CX4 s označením Storm XT obsahuje navíc optiku na vysoké montáži, Beretta RIS lišty po stranách ústí hlavně, dvojnožku QSB a kompenzátor hluku.

Věrná replika taktické Beretty CX4, pro speciální jednotky používané převážně v USA. Stejně jako ostrá předloha je kovový vnitřní mechanismus pušky zasazen do polymerového těl . Takováto konstrukce se osvědčila hlavně ve špatných podmínkách.

Dlouhá závitovaná hlaveň a použití střeliva  typu diabolo 4,5mm zajišťuje dobrou kvalitu střelby. Bombička CO2 větších rozměrů s 88g náplně vystačí na cca 200 ran. Vkládá se do pažby pod krycí botku. Speciální pásový zásobník má kapacitu 30 diabolek. Zajištění zbraně se nachází nad spouští. Promačkává se zprava nebo zleva.

Vzduchová puška je RIS lištou 22mm po celé délce mezi hledím a muškou. Vzhledem k typu mířidel je zapotřebí doplňky montovat na vysoké montáže. Vlastní mířidla jsou průhledová na způsob dioptru.

Realističnost střelby podporuje systém BlowBack, který po výstřelu pohybuje táhlem závěru a připravuje tak vzduchovku k dalšímu výstřelu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: