Airsoft zbraň AR15 KeyMod 10" Charlie Bi-ton - Specna Arms

Neohodnoceno
Značka: Specna Arms
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
17.10.2024
Možnosti doručení
Kód: 139349
3 390 Kč
Airsoft zbraň AR15 KeyMod 10" Charlie Bi-ton - Specna Arms
Neohodnoceno
Značka: Specna Arms
delta armory
Novinka
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Charlie série vyniká především kvalitními vnitřními komponenty. Mezi ně patří SHS píst s plně kovovými zuby, zpožďovací vačka na pístovém kolu od SHS, rotující Hop-up komora, a zesílený mechabox, schopný dlouhodobě udržet pružinu M120-130 a precizní 6,03 mm hlaveň. Tato zbraň nabízí rychlou výměnu pružiny QRS gen. 2 bez nutnosti rozebrání, a také rychlou výměnu motoru QRS. Důležitými prvky jsou také kovová kluzná ložiska o průměru 7 mm, odolná kovová kola a ramínko trysky od SHS.

Co se týče vnějšího provedení, zbraň není pozadu za svými vnitřními kvalitami. Je vyrobena z odolného ABS polymeru, který má výjimečné vlastnosti. Spoušť CNC Typ A, kterou Charlie série obsahuje, je obvyklá spíše u vysoce kvalitních zbraní. Zbraň disponuje také unikátním sériovým číslem. Pažba je designově promyšlená a nabízí pohodlnější vložení baterie. Na zbrani jsou umístěny 22mm RIS lišty pro připevnění různého příslušenství. Předpažbí typu KEYMOD umožňuje přesouvání RIS lišt podle potřeby. Zbraň je vybavena nastavitelným zadním mířidlem, které je umístěno na RIS liště. Hlaveň je vybavena 14mm levotočivým závitem.

Charlie série je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé hráče.

Jako bonus je v každém balení Delta Armory CHARLIE série přiložena baterie 9,6V/1100mAh a nabíječka s LED indikací nabíjení.

Bez upgradu kabeláže (například instalace mosfetu, procesorovky nebo ETU) nedoporučujeme používání LiPo baterie. Doporučujeme používat dělenou NiMH baterii s maximálním napětím 9,6V a kapacitou 1100mAh nebo NiMH baterii s kapacitou 9,6V a 1600mAh.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: