Brýle ESS Tactical THERMAL SC BLACK - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 101073
Výrobce: ESS
1935,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

ESS Tactical Thermal jsou  měřítkem  kvalitních ochranných brýlí  pro taktické operace. Duální termální skla s balistickou ochranou poskytují vynikající ochranu proti zamlžení a proto jsou ideální pro aktivity v extrémních podmínkách,  zejména  při  časté změně teplotních podmínek okolního prostředí. Vhodné pro armádu, zásahové jednotky a jiné speciální složky.
Ochranné brýle Tactical Thermal jsou vybaveny 26mm širokým posuvným řemínkem se suchými zipy pro jednoduché upnutí na helmu, Patentovaný upínací systém Speed Clip TM zajišťuje velmi rychlé seřízení požadované délky pásku.
Všechny modely taktických brýlí mají černý rám a upínací pásky.
Plně ventilovaný rám brýlí zajišťuje maximální ventilaci samovolným prouděním vzduchu, ochranná skla tak mají vynikající ochranu proti zamlžení. Ochranný prachový filtr dokonale filtruje malé částice ze znečištěného okolního prostředí Ochraňuje oči proti poletujícím nečistotám a vlhkosti.
Brýle jsou vybaveny pro vyšší komfort a schopnost lépe absorbovat pot měkkou molitanovou výstelkou.
Všechny modely taktických brýlí jdou použít ve spojení s běžnými dioptrickými brýlemi
Do brýlí lze nainstalovat vložku s dioptrickými skly, která je fixována do rámečku brýlí.
Ochranné brýle s duálními polykarbonátovými skly Tactical Thermal s balistickou odolností mají mimořádnou ochranu proti zamlžení. S ochrannými brýlemi s duálními polykarbonátovými skly Tactical Thermal lze použít ochrannou odtrhovací folii Tear-off. Tuto folii lze velmi rychle, v případě znečištění, např. bahnem, odstranit. Všechny typy brýlí mají skla ochráněna vrstvou proti poškrábání a zamlžení ClearZone. Všechna ochranná skla ESS vyhovují NATO standardu balistické odolnosti cal.22 MIL-V-43511C Všechna použitá skla zajišťují 100% ochranu proti UVA/ UVB záření a zajišťují 100% průhlednost bez deformace zrakového pole ESS Modular Technology umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu skel brýlí totožného nebo jiného zabarvení.


Možno dokoupit druhy skel: čirá, kouřově šedá, žlutá, duální skla a skla s ochranou proti laserovému záření


Tears-off odtrhávací folie v ceně

Parametry a vlastnosti

ESS Tactical Thermal SC - taktické brýle s balistickou ochranou.Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

  • ANSI Z87.1+2003
  • US Federal OSHA standards
  • NATO MIL-V-43511IC
  • CE EN166(B)