Brýle ESS FLIGHT DECK airsoft

Neohodnoceno
Značka: ESS
Dostupnost Centrální sklad (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 101067
2 540 Kč
Brýle ESS FLIGHT DECK airsoft
Neohodnoceno
Značka: ESS
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Ochranné brýle ESS Flight Deck jsou vyvinuty a určeny speciálně pro celodenní nošení v kombinaci s přilbou a lze je používat spolu s běžnými dioptrickými brýlemi. Při jejich designu se vycházelo z potřeb palubního personálu letadlových lodí, mezi nimiž jsou pro svůj vysoký komfort a bezpečnost oblíbeny. Jsou autorizovány pro užívání u amerického námořnictva (US Navy), u australského námořnictva jsou dokonce jediným zavedeným typem.

Lze je nosit spolu s běžnými dioptrickými brýlemi. 2,4mm silné polykarbonátové sklo zajišťuje dostatečnou ochranu před pevnými částicemi poletujícími vysokou rychlostí, splňuje například tyto normy balistické ochrany: MIL-V-43511C (standard NATO pro ochrannu očí, testované subjekty musí zastavit projektil ráže .22), ANSI Z87.1+2003 (norma civilního Amerického Národního Institutu Standardů) nebo CE EN 166B (evropská norma pro ochranu očí a obličeje). Skla mají povrchovou úpravu ClearZone, která je chrání proti poškrábání a zamlžení. Poskytují také 100% ochranu proti UVA/UVB záření. Lze je snadno a rychle vyměnit.

Plně ventilovaný rám umožňuje maximální proudění vzduchu v brýlích, což omezuje zamlžování, přitom však díky propracovaným pěnovým filtrům brání vniknutí drobných částic dovnitř brýlí. Rám je polstrován měkou pěnou, což činí dlouhodobé nošení příjemnějším. Rám brýlí umožňuje maximální periferní vidění, mnohem lepší než u dříve zavedených brýlí M44 SWD.

Elastický pásek šedé barvy o šířce 26mm zajišťuje spolehlivou přilnavost brýlí. K brýlím je přichycen pomocí důmyslných Speed ClipTM klapek, které umožňují pohodlné nošení při použití přilby.

K brýlím je možno dodat diptrickou vložku Striker RX, která se vkládá do rámu brýlí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: