Vzduchovka Hammerli Hunter Force 750 Combo cal.4,5mm

Vzduchovka, která vás bude bavit a nezklame vás je Hammerli Hunter Force 750 Combo cal.4,5mm jde o produkt německé značky Umarex, která vzduchovky vyrábí pod značkou Hammerli. Značku Hammerli chrakterizuje vysoká kvalita zpracování vzduchových zbraní.


Vzduchovka Hammerli Hunter Force 750 Combo
má pažbu z krásného tmavého mořeného masivního dřeva, která je super jak po stránce designu tak i funkčnosti. Plochy pažby jsou gravírované tzv. rybinou, která zdrsňuje povrch dřeva a tím zlepšuje jistotu úchopu. Lícnice pažby typu Monte Carlo vyhovuje pravákům i levákům.

Mířidla vzduchovky patří k standartu Tru-Glo - světlovodná mířidla, která jsou krásně čitelná, hledí je seřiditelné vertikálně i horizontálně. Při natažení vzduchovky se aktivuje automatická pojistka - jištění proti náhodnému výstřelu. Pojistku najdete v podobě páčky před spouští. Blíže ke spoušti je pojistka aktivní a tím vzduchovka zajištěná. V pozici vpředu dále od spouště je pojistka neaktivní, vzduchovka je odjištěná.
Muška zbraně je pevná a hledí plně stavitelné jak výškově tak stranově. Když nebudete spokojeni s klasickými mířidly vzduchovky Hammerli Hunter Force 750 Combo můžete vzduchovku osadit optikou 4x32 Hammmerli dodávanou v balení do drážek pro montážní  lišty 11 mm.

Drážkovaná hlaveň o délce 466 mm je pevná a zajišťuje vysokou přesnost. Nabíjení vzduchovky se provádí lomením hlavně.
Úsťová rychlost zbraně je 250m/s, střelivo olověné diabolo, typ mechanismu - pružina píst.

Celková délka vzduchovky Hammerli Hunter Force 750 Combo je 1105 mm, hmotnost bez optiky je 3130 g.  Pokud budete vzduchovku dobře udržovat bude spolehlivá a bude vynikat výbornou přesností a dlouhou životností. V této cenové relaci v které se vzduchovka Hammerli pohybuje, se dá říct, že není co by se danému  modelu vzduchovky dalo vytknout.