Batoh GUNSLINGER II MILITARY GREEN - Army shop

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 110059
Výrobce: EBERLESTOCK
9890,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

 

Batoh GUNSLINGER II MILITARY GREEN - je výsledkem dlouhé evoluce původního batohu Gunslinger. Oba tyto batohy jsou využívány elitní armádou, polocií i civilisty po celém světě. Jsou mezi nimi odstřelovači, sportovní střelci, ale i turisti ocení užitečnost a univerzálnost tohoto produktu. jde o středně velký batoh s širokým pouzdrem, který se snadno přizpůsobí vaší zbrani i s optikou, je možné přechovávat i notebook, nebo vojenské rádio. Stejně jako u batohu G4 OPERATOR můžete prostor plnit zepředu i shora.

Batoh GUNSLINGER II se standartně dodává s rámem Intex-II který v sobě kombinuje výhody vnějších a vnitřních rámů. Intex-II přidává novou úroveň podpory a stability pro batoh, který se tak stává kompaktním a zároveň prostroným řešením i pro nejnáročnější uživatele. Pokud by uživatel byl s rámem nespokojen, není nic lehčího než jej odstarnit či nahradit jiným rámem.

Výbava.

- pevné, silné nastavitelné popruhy, díky nim můžete upravovat velikost obalu batohu

- horní kapsa obashuje šikovný vnitřní organizér, jako několik malých kapes, pouzdra na pera a polstrované kapsy pro chytré telefony, kompaktní rádia atd.

- objem : 44 litrů

- Hmotnost : 3,7 kg

- rozměry . 56 x 25 x 20 cm