Batoh EBERLESTOCK J51 WARHAMMER PACK COYOTE BROWN - Army shop

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109867
Výrobce: EBERLESTOCK
8890,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

 

Batoh EBERLESTOCK J51 WARHAMMER PACK COYOTE BROWN - jde o velmi kvalitně - ergonomicky zpracovaný batoh, s kterým můžete nosit těžké náklady za vynaložení minimální síly. Je vybaven rámem  Intex-II. Poskytuje stabilitu a inteligentně rozdělený prostor k využití.

Díky vložení rámu Intex-II dovnitř batohu je dokonale eliminovaný zvuk, batoh je skvěleodvětráván a je pohodlný na nošení. J51 vychází z oblíbené série batohu J79 Skycrane I, ale má objemnější boční přihrádky, takže je lépe využitelný bez dokoupeného příslušenství. Přesto mají oba batohy podobné využití a sdílejí spolu mnoho prvků.

Sám batoh je J51 dostatečně velký pomocník s bočními kapsami pro dva hydratační vaky o objemu 2 litry. Pokud chcete více místa, nebo lepší organizovanost, není nic jednoduššího než přidat další příslušenství, nebo připnout jiné batohy. K přední straně můžete využít zipu pro připojení batohu G1 Litte Brother a nebo přidat až dva přídavné vaky typu J2SD nebo J3SD. Pokud potřebujete přenášet zbraň, lze přidat jakýkoli nosič zbraně od firmy Eberlestock. Díky tomuto příslušenství získáte relativně lehký, ale přesto efektivní a zábavný batoh do každé situace.

 

- rozměry : 53 x 30,5 x 18 cm

- objem : 33,5 litrů

- váha : 3,9  kg