AK-74N - ocel, laminované dřevo (CM.048) - CYMA - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105504
Výrobce: CYMA
5500,- Kč
Hlídat dostupnost
Související zboží
Popis
Airsoftová zbraň AK-74N - ocel, laminované dřevo (CM048) - CYMA

Naměřená úsťová rychlost
: 130m/s (430fp)
Váha: 3290g
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Materiál těla: ocel
Typ akumulátoru: v sestavě zdarma- 8,4V na 1200mAh + nabíječka
Délka: 91cm
Délka vnitřní hlavně: 490mm
HOP-UP: Kovový regulovatelný
Materiál: kov+dřevo
Zásobník: Hi-Cap 525BB
Gearbox: v.3
Balení obsahuje: zbraň CM.048 full metal wood, akumulátor (8,4V na 1200mAh), nabíječku, zásobník (Hi-Cap 525BB), čistič hlavně a zkušební kuličky.
Popis:
Je to replika AK74, nová replika048 je momentálně jedna z nejlepších replik AK74, jaká je v nabídce. Tělo, tlumič plamene, kryt závěru, plyn. potrubí jsou vyrobeny z oceli. Zbylé díly, jako hlaveň, základna mušky, plyn. koleno, základna mířidel, úchyty předpažbí, boční lyžina, výtěrák a mířidla jsou vyrobeny rovněž z kovu(ZnAl) Pistolový úchyt je vyroben z nylonu, zásobník z ABS, předpažbí a pažbba jsou z lepeného dřeva, milo pohledět. Všechny části jsou spojeny jako v ostrém AK nýtováním na piny. Velmi kvalitně vyrobené vnější části jdou ruku v ruce s celkem novým vnitřním mechanismem. Hop-up komora je již kovová a samotný mechanismus je nyní nový, zesílený skelet gearboxu s ocelovými ložisky 7mm, zesílená ocelová ozubená kola, směrová hlava pístu, pružina 130m/s, kt. předpíná zabudovaný tulej v pístu,  což se vyznačuje větší sílou výstřelu, kt. u tohoto modelu činí 430fps. Zesílený trn pružiny s ložiskem dává také několik fps navíc. Je nutno dodat, že všechny části a akcesorie jsou plně kompatibilní s jinými výrobci.
POZOR: ke zbrani je zdarma dodán akumulátor a nabíječka jako 'dárek', mají omezenou životnost, nelze je tedy reklamovat. K plné funkčnosti zbraně je třeba zakoupit kvalitní akumulátor.