Airsoft zbraň SA-X01 EDGE 2.0™ High Speed SMG - Černá / TAN - Specna Arms Airsoft

Neohodnoceno
Značka: Specna Arms
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
16.9.2024
Možnosti doručení
Kód: 138895
7 990 Kč
Airsoft zbraň SA-X01 EDGE 2.0™ High Speed SMG - Černá / TAN - Specna Arms Airsoft
Neohodnoceno
Značka: Specna Arms
SA X01 EDGE 2.0™ High Speed SMG HT 1
Novinka
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Airsoft zbraň SA-X01 EDGE 2.0™ High Speed SMG - Černá / TAN - Specna Arms

Řada EDGE™ od Specna Arms nabízí repliky s širokou škálou inovativních řešení a technologií, které obvykle nenajdete u jiných modelů na trhu. Tyto repliky vynikají jak svým vnějším designem, tak interními vlastnostmi, zvyšující jejich univerzálnost, životnost, snadnost údržby a potenciál pro přizpůsobení. Tyto repliky jsou připraveny k použití ihned po vybalení z krabice, ale snadno lze provést úpravy dle přání.

Série X. od Specna Arms je jejich odpovědí na rostoucí popularitu subdružicových zbraní založených na AR-15. Tato kompaktní a výkonná replika je ideální pro boj na krátkou vzdálenost a může také sloužit jako spolehlivá záloha pro střelce ze vzdálenosti anebo pro operátory RKM.

Model SA-X01 je vybaven nastavitelnou pažbou ve stylu PDW pro zvýšení pohodlí a použitelnosti. Obsahuje přední RIS lištu typu M-Lok pro připojení příslušenství, standardní úsťový zařízení a skládací mířidla na zadní RIS liště.

Puška má interní precizní hlaveň s průměrem 6,03 mm umístěnou v pažbě pro zvýšenou přesnost a opakovatelnost střelby. Hlaveň je spárována s otáčející komorou Hop-Up pro přesné nastavení systému rozhazovače kulek. Navíc, pryžový Helium™ Flat Hop zlepšuje stabilitu a přesnost střelby.

Replika obsahuje systém rychlé výměny pružiny ESA™ pro snadné nastavení síly na hřišti. Druhá hlavní pružina M90 je zahrnuta pro hraní v interiéru.

Série replik EDGE 2.0™ nyní zahrnuje pokročilý spoušťový systém Solar™ Trigger, speciálně navržený pro bezproblémovou spolupráci se senzory systému ASTER™ pro optimální citlivost a přesnost. Vyvinutý pod licencí od firmy Gate Quantum Trigger™, jazyk spouště od Specna Arms zlepšuje výkon.

Mějte prosím na paměti, že některé funkce systému ASTER™ lze ovládat pomocí aplikace GCS (Gate Control Station), která vyžaduje USB GCS a USB-Link (prodává se samostatně).

V replikovém balení jsou dva zásobníky S-MAG na 100 ran, exkluzivně navržené společností Specna Arms s texturovaným povrchem a logem značky. S-MAG zajišťuje spolehlivé krmení dokonce i při vysokých kadencích palby.

Průměr ložiska v GB
8 mm
Blow Back
Ne
Barva
Písková / Černá
Délka produktu
690 mm
Hmotnost produktu
2505 g
Pohon
Elektrický pohon
Úsťová rychlost
360 fps
Režim palby
Plně automatický
Poloautomat
Verze mechaboxu
Gearbox v2
Hop-Up
Ano
Délka vnitřní hlavně
229 mm
Minimální délka
595 mm
Kapacita zásobníku
100 ks
MOSFET/ETU
Ano
Řada Specna Arms
EDGE 2.0™
Systém rychlé výměny pružin
Ano
Typ zástrčky
DEANS / T-connect
Typ závitu na hlavni
14mm CCW

 

Balení obsahuje:

  • 2 x zásobník S-MAG střední kapacity
  • Adaptér Deans - malý Tamyia
  • Diagnostická karta GATE ASTER
  • Replika
  • Dodatečné pružiny M90
  • Vertikální grip

Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: