Airsoft Sniper SVD GBB - pravé dřevo - celokov, blowback - AimTop - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105851
Výrobce: AimTop
7999,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Airsoftová odstřelovací puška SVD (neboli Dragunov) mezi hráči již zdomácněla. Přesnějí její verze v manuálním (natahovacím) provedení. Poměrně hojně se využívá a to mimo jiné pro svou nízkou cenu, dlouhou hlaveň, bezproblémovost a jednoduchou konstrukci.

Nyní přichází na trh poloautomatická verze této pušky.  Na první pohled  se neliší od výše zmiňované manuální verze. Prakticky vzato využívá stejné tělo. Rozdíl ale poznáme ihned po vyjmutí zásobníku. Ten je velmi těžký, protože ukrývá nádrž na plyn.  Plní se klasicky ventilkem ve spodní straně přibližně po dobu 7-10 sekund. Kapacita zásobníku je 22 ran. Kuličky lze plnit jak plničkou, tak i ručně. V balení naleznete právě jen zbraň se zásobníkem a lícnicí.

Důvodem proč zvolit plynovou verzi SVD je pak především vysoká realističnost  a výborný poměr ceny a výkonu.  Po založení zásobníku je nutné před prvním výstřelem natáhnout závěr do zadní polohy. Toto natažení provází reálné zvuky kovového mechanismu. Vnitřní spoušťový mechanismus totiž silně připomíná ostrou zbraň a je pochopitelně kovový. Tím se nabije jedna kulička do komory. Při výstřelu dojde kromě samotného vystřelení kuličky k prudkému hození závěru dozadu a zpět. Toto 'kopnutí' je i s plynem 'green gas' velmi silné a dává tak střelci jedinečný zážitek ze střelby. Takto zbraň pracuje do vystřílení celého zásobníku, kdy se závěr zasekne v zadní poloze a signalizuje tak prázdný zásobník.

Nespornou výhodou je, že zbraň využívá klasické hlavně pro elektrické zbraně v délce 590 mm (použitelné i 650mm) a HopUp gumičky. Uvnitř zbraně je instalována HopUp gumička AimTop červená.

S klasickým plynem green gas se výkon pohybuje zhruba do 170ti m/s (570 FPS) . Závisí na venkovní teplotě a kusu zbraně. Výrobce a dovozce doporučuje používat  plyn  Green Gas. Nicméně s plynem Red Gas výkon může snadno dosáhnout 200 m/s (660 FPS).

Parametry produktu

Základní informace
Princip funkce - plynová, blowback
Režim střelby - jednotlivě
Ráže - 6mm BB
Orientační výkon zbraně
Úsťová rychlost (m/s) - 155-170 m/s
Úsťová rychlost (fps) - 500-570 FPS
Energie projektilu - až 3 J
Teoretický dostřel - až 80m (GreenGas)
Vnější popis
Délka - 1220mm
Hmotnost - 3195g
Materiál těla - celokov
Pažba - ABS plast
Předpažbí - ABS plast
Ražení těla - ne
Vnitřní popis
Délka vnitřní hlavně - 590 mm
Vnitřní průměr hlavně - 6,02mm
Hop-Up - ano, regulovatelný
Zásobník
Kapacita - 22 ran
Provedení - pružinový, tlačný
Materiál zásobníku - kov