Upgrade set APS SNIPER - ECO II - AirsoftPro - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 108674
Výrobce: AirsoftPro
450,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Ekonomická verze oblíbeného APS SNIPER setu pro manuální zbraně. Skládá se z hliníkového pístu, temperované pružiny a ocelového vodícího trnu pružiny s kuličkovým axiálním ložiskem. Set výrazně zvyšuje výkon - dostřel vaší manuální pušky. Vzhledem k použitým materiálům a ceně je tento set  bezkonkurečně výhodnější, než obdobný produkt nabízený z číny.

Trn je vyráběn celý z jednoho ocelového kusu na CNC stroji a chemicky černěn. Uvnitř trnu vede po celé délce otvor, který některé typy airsoftových pušek využívají pro vedení táhla signalizace nataženého závěru. 

Set je použitelný pro většinu manuálních odstřelovacích pušek, které pracují na principu APS. Tedy APS 2, EX a Type96 a čínské kopie, jako je například Well MB-01,04,05,06,08, L96 Warrior, SW M24, M99..apod.

Set NENÍ použitelný pro zbraně AGM MP001, VSR, MB03, AGM L96 002, Well MB44xx, nebo BAR 10.

Pružiny nabízíme v rozpětí od M150 do M190. Typ (sílu) pružiny si vyberete v dolní části této stránky před vložením do nákupního košíku. Vzhledem k materiálu pístu však doporučujeme volit slabší pružiny. Neneseme riziko za poškození zbraně či pístu v důsledku použití velmi silné pružiny.