Plynová pistole Kimar CZ-75 steel cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109383
Výrobce: Kimar
2950,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Kimar CZ-75 steel je samonabíjecí plynová pistole celokovové konstrukce ze slitiny Zn-Al doplněná o černé dřevěné střenky. Lesklá nikl-chrom steelová úprava povrchu je velmi odolná.

Plynová pistole Kimar CZ-75 steel je replikou nejznámější české pistole ČZ-75 v ráži 9 mm PA Blank.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Kimar CZ-75 opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Klmar CZ-75 je vybavena Double Action -DA- soušťovým mechanismem při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutku.

Plastové střenky formují celokovový rám zbraně do pohodlné rukojeti. Klimar CZ 75 se vyznačuje při stejné velikosti jako u Beretty 92 lepší ergonomií rukojeti. Tělo je užší proto se lépe drží. Kimar CZ-75 je velká těžká zbraň s kapacitou zásobníku 10 nábojů. Jiná zbraň není tak známá a realistická jako právě tato zbraň.

Kimar Beretta 92 je vybavena pojistkou, zajištěním proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

Plynová pistole Kimar CZ-75 je balena  v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.