Plynová pistole Kimar 92 steel cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109382
Výrobce: Kimar
2900,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Kimar 92 steel je samonabíjecí plynová pistole celokovové konstrukce ze slitiny Zn-Al doplněná o černé dřevěné střenky. Povrchová úprava steel, lesklá niklo-chrom nerezová úprava.

Klimar 92 je replikou nejznámnější pistole Beretta M92 v ráži 9 mm PA Blank.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Kimar 92 steel opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Kimar Beretta mod. 92 je vybavena Double Action - DA - spoušťovým mechanismem, při stisku spouště dochází zároveň k natažení kouhoutu.

Plastové střenky formují jinak celokovový rám zbraně do pohodlné rukojeti. Kimar 92 je velká těžká zbraň s kapacitou zásobníku 10 nábojů. Jiná zbraň není tak známá a realistická a podobná k originálu Beretta 92 jako právě tato zbraň.

Kimar Beretta 92 je vybavena pojistkou, zajištěním proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

Plynová pistole Kimar 92 je balena  v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.