Plynová pistole Kimar 92 černá cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109394
Výrobce: Kimar
2200,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Kimar 92 černá cal.9mm je samonabíjecí pistole s celokovovou konstrukcí ze slitiny Zn+Al doplněnou o černé plastové střenky.

Povrchová úprava černěním je velmi realistická jako je u Kimaru zvykem.

Kimar 92 černá je replikou snad nejznámější pistole Beretty M92 v ráži 9 mm P.A.Blank.

Kimar Beretta mod.92 je vybavená Double Action - DA - spoušťovým mechanismem, při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího plynového PV, PV-S či CS náboje. Je terdy volně prodejná od 18ti let.

Celokovový rám zbraně formují plastové střenky do pohodlné rukojeti.

Kimar 92 je velká, těžká plynová pistole s kapacitou zásobníku 10 nábojů, je to velmi známá a realistická zbraň k originálu Beretta 92.

Kimar Beretta 92 je vybavena pojistkou, proti zajištění nechtěného výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. ovládá se nahoru a dolů.

Plynová pistole Kimar 911 je balena v plastovém kufříku spolu s nádstavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.