Plynová pistole Kimar 911 steel cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109393
Výrobce: Kimar
2500,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Kimar 911 steel cal.9mm je samonabíjecí pistole celokovové konstrukce ze slitiny Zn+Al doplněná o dřevěné střenky.

Povrch zbraně je velmi odoolný díky lesklé nikl-chrom steelové úpravě. Kimar 911 je velmi zajimavou plynovou pistolí právě proto, že konstrukci rukojeti doplňují pěkné dřevěné střenky.

Kimar 911 je replikou znímého modelu Colt 1911 vyráběného od ropku 1911 až do dnes. Ve verzi plynové pistole je vyrobená na náboje 9 mm P.A.

Spoušťový mechnaismus Singel Action při stisku spouště nedochází k natažení kohoutu. Kohout se natáhne posunem závěru vzad pro vložení prvního náboje do komory. Po výstřelu se automaticky natáhne znovu.

Kapacita zásobníku Kimaru 911 je na 8 nábojů 9 mm P.A.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího plynového PV, PV-S či CS náboje. Je terdy volně prodejná od 18ti let.

POjistka která zajišťuje zbraň proti náhodnému výstřelu se u modelu Klimar 911 nachází v blízkosti palce, v zadní části u kohoutu. Lze zajistit celý pohyb závěru a zároveň se zajistí i spoušť, která v případě aktivace pojitky neraguje na stisk.

Plynová pistole Kimar 911 je balena v plastovém kufříku spolu s nádstavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.