Plynová pistole Kimar 911 černá cal.9mm - Plynovky

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 109381
Výrobce: Kimar
2100,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Plynová pistole Kimar 911 černá cal.9mm je samonabíjecí plynová pistole celokovové konstrukce ze slitiny Zn-Al doplněná o dřevěné střenky.

Černění povrchu zbraně je opravdu realistické, takové jako u ostré verze.

Plynová pistole Kimar 911 je replikou známého medelu Colt 1911 vyráběného od roku 1911 až do dnes. Ve verzi plynové pistole je vyrobená na  náboje 9 mm P.A. kapacita zásobníku Kimaru 911 je 8 nábojů 9 mm P.A.

Spoušťový mechnaismus Single Action, při stisku spouště nedochází k natažení kohoutku. Kohout se natáhne posunem závěru vzad pro vložení prvního náboje do komory. po výstřelu se automaticky natáhne znova.

Plynovka Kimar 911 je velmi zajímavou plynovou pistolí právě pro kontrukci rukojeti, kterou doplňují pěkné dřevěné střenky.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnit zbrojní pas je hlaveň Kimar 911 opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S a CS náboje. Je tedy vplně prodejná od  18ti let.

Pojistka zajištění zbraně proti náhodnému výstřelu se u modelu Klimar 911 nachází v blízkosti palce, v zadní části u kohoutu. Lze zajistit celý pohyb závěru a zárověň se zajistí i spoušť, která v případě aktivace pojistky nereaguje na stisk.

Plynová pistole Kimar 911 je balena v plastovém kufříku spolu s nástavvcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a akrtáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doporučujeme dokoupit k tomuto modelu náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.