Glock 26C Gen4 advanced - černý, kovový závěr, blowback - WE - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 107378
Výrobce: WE
2590,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

WE G26c je stylová a neokoukaná poloautomatická pistole známého výrobce. Při bližším pohledu je patrné, že se jedná o krátkou verzi G26 s dodatečným příslušenstvím: kovovým kompenzátorem, RIS lištou a dlouhým zásobníkem s nástavcem pažbičky. Zbraň tak nabrala na robustnosti a atraktivitě. Přitažlivá jsou rovněž mířidla. Muška má fosforeskující bod a hledí je vybaveno světlovodnými trubicemi. Míření je tak velmi rychlé.

Tato pistole rozšiřuje řadu Glock o další model a  jak je u WE běžné, je to perfektně propracovaná a celokovová replika (kromě rámu zbraně). Jedná se o plynovou zbraň a při střelbě realisticky napodobuje pohybem závěru střelbu. Tzv. Blow back systém. Plyn se plní do zásobníku s kapacitou 24 kuliček.  Na jedno naplnění plynem je zbraň schopna vystřílet cca 30-40 kuliček. Závěr je stejně jako v originálu kovový. Jeho natažení provází typické kovové klapnutí. Tělo zbraně je z odolného polymeru. Při střelbě zůstává kompenzátor na konci hlavně.

Typickou vlastností, kterou nemůžeme opomenout, je možnost střelby dávkou. Ta uživateli přináší neobyčejný zážitek ze střelby.

 

Parametry produktu

Základní informace
Princip funkce plynová
Režim střelby jednotlivě, dávka, blowback
Ráže 6 mm
Orientační výkon zbraně
Úsťová rychlost (m/s) 90-100 m/s
Úsťová rychlost (fps) 290-320 FPS
Energie projektilu až 1 J
Teoretický dostřel až 45 m
Vnější popis
Délka 210mm
Hmotnost 755g
Materiál těla nylon tělo, kovový závěr
Ražení těla ano
Vnitřní popis
Hop-Up ano, regulovatelný
Zásobník
Kapacita 24 ran
Provedení pružinový, tlačný
Materiál zásobníku kov