Paralyzér Streetwise Zatmění 11 000 000 voltů - Obrana

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 103960
4499,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Paralyzér Zatmění 11 000 000 voltů od výrobce Streetwise vyniká vysokou kvalitou a současně se jedná o jeden z nejsilnějších paralyzérů na trhu. Díky malým rozměrům se pohodlně vejde i do krabičky od cigaret. Jednoduchou manipulaci a uchopení umožňuje jeho pogumovaný povrch. V ceně balení je zahrnuto odolné pouzdro, které zaručuje snadné přenášení paralyzéru.

Tento model má skvělé technické parametry. Je vybaven velkou sílou a kvalitní baterkou. Čtyři LED žárovky jsou umístěny na přední straně přístroje, proto lze baterku použít pouze tehdy, je-li paralyzér ve vaší pravé ruce. Součástí balení je také nabíječka, bezpečnostní poutko a bezpečnostní vypínač. Jeho úkolem je, aby v případě, že se paralyzéru zmocní útočník, nemohl být přístroj použit proti oběti.

Silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka už při letmém dotyku s jeho tělem. Paralyzér účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého). Jen půl sekundy krátký úder způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek. 1 až 2 sekundy střední úder zajistí, že útočník padne k zemi s duševním otřesem, ale za okamžik je schopen opět vstát. 3 až 5 sekund plný úder způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut. Nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník pevně drží.

 

  • Napětí: 11 000 000 voltů
    Napájení:nabíjecí (nabíječka v ceně balení)
    Pouzdro: Odolné pouzdro na opasek a bezpečnostní poutko v ceně balení
    Velikost: 8,3 cm délka, 5,7 cm šířka, 1,95 cm hloubka
    Baterka - 4 LED žárovky

Paralyzér  mohou zakoupit jen osoby starší 18 let!