Insect repelent ULTRATHON - Army shop

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 106704
120,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis

Ochranný tekutý přípravek proti hmyzu je odolný vůči vlhku a potu, odpuzuje široké spektrum hmyzu po dobu až 12 hodin ( komáry, klíšťata, ovády, blechy ), testovano armádou USA v nejtěžších podmínkách světa

ULTRATHON 3M byl testovaný armádou USA a osvědčil se v nejtěžších podmínkách světa, např. v džunglích Střední Ameriky. Od konkurenčních přípravků se liší svojí patentovanou řízenou technologií postupného uvolňování aktivní složky DEET ( nejpoužívanější aktivní složka v repelentech proti hmyzu ).
Ultrathon™ obsahuje speciální polymer, který zapouzdří aktivní složku DEET, díky tomu se repelent na povrchu pokožky uvolňuje postupně a nedochází k odpařování ani pronikání do pokožky. Je tak zajištěna kompletní dlouhotrvající ochrana před hmyzem při nižší koncentraci.
Přípravek je odolný vůči dešti, vlhku, postříkání vodou a potu po celou dobu použití. Na trh se dodává v provedení jako lehce roztíratelné repeletní mléko v tubě 56,7g. Přípravek je vhodný také pro děti a na obličej.
Ultrathon™ odpuzuje:
komáry, klíšťata, ovády, muchničky, blechy i moskyty přenášející tropické choroby jako malárie a západonilská horečka. Přípravek působí proti klíšťatům, která mohou přenášet virus lymské boreliózy.
Použití:

- Jednoduchá aplikace natřením
- Až 12ti hodinová ochrana
- Obsah účinné složky DEET 34,34 %
- Řízená technologie postupného uvolňování
- Aplikace na exponované části těla
- Šetrné složení umožňující aplikaci na obličej a děti