H&K MP5A4 RAS UMP- celokov (CM.041) - CYMA - Airsoft

Dostupnost: Vyprodáno

Zboží je aktuálně vyprodáno.

Katalogové číslo: 105491
Výrobce: CYMA
4320,- Kč
Hlídat dostupnost
Popis
Naměřená úsťová rychlost: 380-390fps
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Materiál těla: Kov
Váha: 3120 g
Typ akumulátoru: v sestavě zdarma- 8,4V na 1400mAh+ nabíječka
Délka: 50/75 cm
Délka vnitřní hlavně: 220mm
HOP-UP: regulovatelný
Materiál: kov+ nilon
Zásobník: kovový Hi-Cap 200BB
Gearbox: v.2
Balení obsahuje: zbraň CM.041 Full Metal, akumulátor (8,4V na 1400mAh), nabíječku, zásobník (Hi-Cap 200BB), čistič hlavně a zkušební kuličky, RIS rukojeť

Popis produktu:
Relika CM.041 představuje další mílový krok v produkci replik ASG čínských producentů a výrobců. Překvapivě neskutečná dokonalost výrobku. Velmi kvalitně sestavené jsou obě poloviny těla, nejsou absolutně žádné mezery. Materiál, který byl použit k výrobě replik je kov(tělo, hlaveň, mířidla, tlumič plamene, montážní lišty jsou vyrobeny ze ZnAl). sklopná pažba, předpažbí, pistolvá ručka jsou velmi precizně vyrobeny. Materiál, z kterého jsou vyrobeny je nilon, je to ten sam materál, který je použit na ostrých zbraních. Replika je vybavena dvěmi tlumiči plamene, které jsou z kovu, menší je vybaven závitem 14mm na použití tlumiče zvuku. Okénko vyhazovače nábojů kryje regulaci systému Hop-Up. U těchto replik oproti minulým konstrukcím, u této stačí vybít přední pin, tímto repliku rozložíte na dvě části a dostanetes se snadno ke komoře Hop-Up a hlavni, což usnadňuje výměnu gumky Hop- Up, popř. Hlavně. Ale v replikách 041 výměna hlavně, či gumky Hop-Up není potřeba, protože hlaveň je mosazná 6,04mm a gumka se vyrovná jakostně jiným používaným jako je CA, G&P nebo G&G. Uvnitř je zesílený mechanismus v.2 ocelová ozubená kola jsou vsazena do ložisek 7mm  a s pružinou 120m/s dává rychlost výstřelu okolo 390fps. Trn pružiny je ocelový zesílený a je osazen ložiskem. Nilonový píst, který má uvnitř hliníkové zakončení s ložiskem přidává několik dalších fps. Byl zde použit rovněš lepší motorek se zvětšenými otáčkami. Kultivovaný chod mechanismu zaskočí nejednoho uživatele. V sestavě se nachází zároveň se zásobníkem typu Hi-Cap na 200BB i akumulátor mini 8,4V na 1400mAh a nabíječka. Nutno dodat, že jsou repliky plně kompatibilní s jinými producenty.
POZOR: ke zbrani je zdarma dodán akumulátor a nabíječka jako 'dárek', mají omezenou životnost, nelze je tedy reklamovat. K plné funkčnosti zbraně je třeba zakoupit kvalitní akumulátor.